Rīga, 20.martā, LETA. Mediju aģentūras "Media House" 2017.gada peļņa sasniedza 360 008 eiro, kas ir vairāk nekā divas reizes vairāk nekā 2016.gadā, taču uzņēmuma neto apgrozījums krities līdz 7 087 117 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma darbība 2017.gadā vērtējama kā ļoti veiksmīga un ar labiem rezultātiem, jo finansiālais stāvoklis bija stabils un finansiālie rādītāji, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, liecina par izaugsmi. Lai arī uzņēmuma peļņa ir kāpusi, tā neto apgrozījums krities par 335 232 eiro. "Mums ir prieks, ka pagājušajā gadā izdevās veiksmīgi eksportēt savus pakalpojumus citos Austrumeiropas tirgos ar lielāku rentabilitāti," komentē "Media House" direktors Domas Ūselis.
Par galveno peļņas pieauguma iemeslu tiek minēts vairāku pētījumu projektu uzsākšana. Savukārt situāciju, kā uzņēmums panāca lielāku peļņu ar mazāku neto apgrozījumu, Ūselis nekomentēja.
Atbilstoši ziņojumam, uzņēmuma vadība kā prioritāti pētniecības jomā 2018.gadā ir izvirzījusi turpināt sniegt augstākās klases servisu esošiem un jauniem klientiem un saglabāt vadošo pozīciju medijos, tādā veidā nodrošināt labākos nosacījumus klientiem.
""Media House" pamatdarbība ir digitālo mediju plānošanas, koordinācijas un konsultācijas pakalpojumu eksports Baltijā un Baltkrievijā," stāsta Ūselis.
2016.gadā uzņēmums strādāja ar 7 422 349 neto apgrozījumu un peļņu 147 017 eiro apmērā.
SIA "Media House" reģistrēta 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. "Media House" kapitāldaļas pieder Igaunijā reģistrētajai "AGE Com OU". SIA "Media House" vienīgais valdes loceklis ir Domas Ūselis.
Mediju aģentūras "Media House" peļņa pērn būtiski kāpusi
LETA 20.03.2018
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...