Rīga, 2.okt., LETA. Privatizācijas aģentūra (PA) piedāvā iegādāties valstij piederošās daļas uzņēmumā SIA "Balt Aliance" (iepriekš "Rehabilitācijas centrs "Baltezers""), liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
PA piedāvā iegādāties valstij piederošās 23 904 "Balt Aliance" kapitāldaļas, kas veido 8,00011% no kompānijas pamatkapitāla. Vienas pārdodamās kapitāldaļas cena ir 1,33 eiro, bet kapitāldaļu paketes pārdošanas cena un izsoles sākumcena ir 31 792,32 eiro. Samaksa par kompānijas kapitāldaļām būs jāveic viena gada laikā.
Interesenti var iepazīties ar "Balt Aliance" valsts kapitāldaļu pārdošanas noteikumiem un iesniegt apliecinājumu kapitāldaļu paketes pirkšanai līdz 2017.gada 31.oktobra plkst.16. Ja uz "Balt Aliance" kapitāldaļu paketi pieteiksies vairāki pretendenti, izsole notiks šogad 10.novembrī plkst.15.
"Balt Aliance" pamatdarbība ir medicīnisko, veselības uzlabošanas, tūrisma un ēdināšanas pakalpojumu sniegšana. Uzņēmums pilda valsts pasūtījumu ambulatorajā medicīniskajā rehabilitācijā.
"Balt Aliance" pamatkapitāls ir 298 796 eiro apmērā, kuru veido 298 796 kapitāldaļas viena eiro nominālvērtībā.
Kompānijai ir 16 īpašnieki, tajā skaitā lielākie īpašnieki ir Guntis Osis (36,79%), Agris Feldmanis (20,29%) un Iveta Ose (18,4%), liecina "Firmas.lv" dati. 2016.gadā kompānija strādāja ar 1,708 miljonu eiro apgrozījumu un guva peļņu 42 908 eiro apmērā.
PA piedāvā iegādāties valstij piederošās daļas uzņēmumā "Balt Aliance"
LETA 02.10.2017
Vērmanes dārzā notiks mīlestības tirdziņš "Craft & Love"
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Šodien un rīt, 14. februārī, Rīgā, Vērmanes dārzs, norisināsies svētku tirdziņš "Craft & Love", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.
Divas dienas tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Latvijas amatnieku, dizaineru u
...
Žagars: Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" atzina slēpošanas trases "Žagarkalns" īpašnieks Juris Žagars.
Vaicāts, vai periods kopš jaunā gada dod iespēju "dzīvot un skatī
...
"Aizkraukles siltuma" siltumenerģijas tarifs martā samazināsies par 8,7%
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. SIA "Aizkraukles siltums" siltumenerģijas tarifs no 2026. gada 1. marta samazināsies par 8,7% - līdz 70,39 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpoju
...