Rīga, 30.jūn., LETA. Mazumtirdzniecības tīklu "Narvesen" pārvaldošā uzņēmuma SIA "Narvesen Baltija" apgrozījums pērn bija 60,277 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2015.gadā, bet uzņēmuma peļņa pērn bija 2,831 miljons eiro, kas ir samazinājums par 15,6%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Narvesen Baltija" pērn strādāja, lai uzlabotu tirdzniecības vietu kvalitāti, pilnveidotu piedāvāto preču klāstu un nostiprinātu klientu lojalitāti. Uzņēmuma darbības bija vērstas arī uz tīkla paplašināšanu un informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūras attīstību, kā arī jaunas tirdzniecības koncepcijas realizāciju, atsvaidzinot gan tirdzniecības vietu fasādes, gan interjeru.
Būtiskākais pieaugums pērn bija vērojams kafijas, pārtikas un dzērienu pārdošanā. "Narvesen Baltija" pērn nostiprinājusi arī pozīcijas tādās preču kategorijās kā transporta biļetes, tabaka, loto un prese.
Pērn noteiktie mērķi tika īstenoti un veiktās iestrādes ļauj prognozēt būtiskus mazumtirdzniecības tīkla kvalitātes uzlabojumus, tādēļ šogad sagaidāmi uzlabojumi visos būtiskākajos uzņēmuma rādītājos, norādīts vadības ziņojumā.
Uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 60,173 miljoni eiro, bet peļņa - 3,357 miljoni eiro.
"Narvesen Baltija" pamatdarbība ir zīmola "Narvesen" vadība, mazumtirdzniecības tīkla attīstība un mazumtirdzniecība 248 tirdzniecības vietās. Patlaban visas "Narvesen" tirdzniecības vietas vada neatkarīgi uzņēmēji uz franšīzes līgumu pamata.
"Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 10 592 996 eiro. "Narvesen Baltija" pieder norvēģu uzņēmumam "Reitan Servicehandel". "Narvesen" iekļauts "Reitan" uzņēmumu grupā, kas pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā "Narvesen", "Pressbyrån", "R-kiosk" un "7-Eleven".
"Narvesen" apgrozījums pērn bija 60,277 miljoni eiro
LETA 30.06.2017
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.02.2026
Rīga, 16. febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 9 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
"Luminor Bank" izsniegusi četru miljonu eiro aizdevumu "Novikontas jūras koledžai" akadēmijas ēkas būvniecībai
LETA 16.02.2026
Rīga, 16. febr., LETA. "Luminor Bank" izsniegusi četru miljonu eiro aizdevumu SIA "Novikontas jūras koledža" jaunas akadēmijas ēkas būvniecībai Rīgā, aģentūru LETA informē "Luminor Bank".
Jaunās akadēmijas ēkas kopējā platība būs vairāk nekā 3000 kv
...
"Kalve Coffee" ceturtdien vebinārā informēs par pagājušā gada finanšu rezultātiem
LETA 16.02.2026
Rīga, 16. febr., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums AS "Kalve Coffee" ceturtdien, 19. februārī, plkst. 16 vebinārā informēs par uzņēmuma pagājušā gada finanšu rezultātiem, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Vebināru vadīs "Kalve Cof
...