Rīga, 22.maijs, LETA. Šodien plkst.13 Rīgā, Bauskas ielā 105, atklās pašapkalpošanās automazgātavu "Wash & Drive", informēja SIA "Wash and Drive" valdes loceklis Augusts Iesalnieks.
Paplašinot tīklu, jaunās mazgātavas izveidē investēti 800 000 eiro. Finansējums piesaistīts no AS "Citadele banka".
Kopumā tā būs septītā "Wash & Drive" mazgātava Latvijā.
Kā ziņots, kopumā divu līdz trīs gadu laikā SIA "Wash & Drive" visā Latvijā plāno izveidot vairāk nekā 40 automazgātavas, investējot tajās aptuveni 12 miljonus eiro. Uzņēmuma vadība prognozē, ka nākotnē "Wash & Drive" tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 000 automašīnu visā Latvijā. "Wash & Drive" automazgātavas ir atvērtas 24 stundas un strādā bez brīvdienām.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Wash and Drive" apgrozījums 2016.gadā bija 41 428 eiro, bet peļņa - 1661 eiro. SIA "Wash and Drive" dibināta 2015.gada septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 10 000 eiro. SIA "Wash and Drive" vienādi uz pusēm pieder AS "Dotcom Enterprises" (50%) un SIA "BTCG", kuras īpašnieki ir Iesalnieks (85%) un Sergejs Leibus (15%).
Atklās pašapkalpošanās automazgātavu "Wash & Drive"
LETA 22.05.2017
Darbu atsāks aprīlī ugunsgrēkā cietušais "The Sinners" bārs
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Šodien darbu atsāks "The Sinners" bārs, kas 24. aprīlī cieta ugunsgrēkā, aģentūrai LETA pavēstīja bāra pārstāvji.
Bāra pārstāvji plašākus komentārus par investīcijām bāra atjaunošanai aģentūrai LETA patlaban nesniedza.
Plānots,
...
IT uzņēmuma "Zabbix" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 10,8%
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA "Zabbix" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 25,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa samazinājās 2,7 reizes un bija 4,186 miljoni
...
Opozīcija prasa Siguldas novada domi vērtēt Lēdurgā plānoto biometāna ražotni
LETA 03.07.2026
Rīga, 3. jūl., LETA. Siguldas novada domei būtu jāvērtē Lēdurgā plānotā biometāna ražotne, uzklausot arī iedzīvotāju viedokli, aģentūru LETA informēja domes opozīcijā esošā Siguldas novada partija.
Deputāti norāda, ka pēdējā laikā saņem jautājumus n
...