Rīga, 6.apr., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums "Krāslavas piens" pērn strādāja ar 11,052 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 98% - līdz 4 632 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas vadība informē, ka nesadalīto peļņu - 4631,56 eiro apmērā - plānots novirzīt uzņēmuma attīstībai.
Tāpat kompānijas vadības ziņojumā teikts, ka pērn vidējais darbinieku skaits uzņēmumā bija 75.
Kompānijas vadība arī informē, ka šogad uzņēmums plāno paplašināt gatavās produkcijas uzglabāšanas platības, kā arī rekonstruēt esošās saldētavas. Tāpat plānoti rekonstrukcijas darbi, lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti, tostarp iecerēts rekonstruēt ūdensvadu un armatūru, kā arī pazemes rezervuāru un veikt kosmētisko remontu atdzelzošanas stacijā. Lai ievērotu vides prasības, iecerēts rekonstruēt kanalizācijas tīklus, izbūvējot jaunu tauku uztvērēju. Energoefektivitātes jomā iecerēts nomainīt ledus ūdens sūkņus un armatūru, kā arī to vadības un kontroles sistēmas.
"Krāslavas piens" vadība arī norāda, ka līdz 2018.gada 1.aprīlim uzņēmums plāno ieviest energopārvaldības sistēmu ISO 50001, tāpēc iecerējis veikt priekšdarbu energoefektivitātes pētniecības jomā, uzstādīt energoresursu skaitītājus, kā arī veikt priekšauditu.
Saskaņā ar kompānijas vadības pausto, tuvākajā nākotnē "Krāslavas piens" ir iecerējis rekonstruēt arī kompresoru cehu, līdz ar to plāno veikt pētniecības darbus, lai noteiktu aukstuma slodzes.
Jau ziņots, ka 2015.gadā "Krāslavas piens" strādāja ar 11,914 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,8 reizes un bija 273 708 eiro.
"Krāslavas piens" ir reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,037 miljoni eiro. "Krāslavas piens" ietilpst "Preiļu siera" koncernā.
"Krāslavas piens" apgrozījums pērn sarūk par 7,2%
LETA 06.04.2017
Mežciemā atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms"
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Mežciemā šodien plkst. 19 atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms", aģentūru LETA informēja Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego".
Pasākumu vieta atradīsies topošajā "Nordale" apkaimē Šmerļa ielā,
...
"UPB" grupas apgrozījums pērn palielinājies par 17,6%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Būvniecības un ražošanas holdinga "UPB" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 258,114 miljoni eiro, kas ir par 17,6% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt koncerna peļņa palielinājās trīs reizes - līdz 13,339 miljoniem eiro, liec
...
Zāļu ražotāja "Kalceks" apgrozījums pērn sarucis par 10,8%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Zāļu ražotāja AS "Grindeks" grupas uzņēmums AS "Kalceks" pagājušajā gadā strādāja ar 56,508 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 1,2% - līdz 993 221 eiro, liec
...