Jelgava, 22.febr., LETA. Videonovērošanas sistēmas uzlabošanas darbi Jelgavas kultūras namā izmaksās 12 025 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina Jelgavas pašvaldības sniegtā informācija.
Savu piedāvājumu iepirkumā iesniegusi tikai vietējā SIA "Citycom", kas darbus piedāvājusi veikt par 9938 eiro bez PVN.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka datortehnikas un programmatūras tirdzniecības uzņēmums vienādās daļās pieder Igoram Šatam un Sergejam Špadem. "Citycom" apgrozījums pērn sasniedzis 159 794 eiro, bet peļņa 4462 eiro.
Jau vēstīts, ka pašlaik nepārtrauktu videonovērošanu kultūras namā nodrošina piecas analogās ārējās un piecas analogās iekšējās videokameras, kā arī divas ciparu ārējās un četras ciparu iekšējās kameras.
Lai videonovērošanas sistēmu uzlabotu, plānots veikt visu desmit analogo kameru nomaiņu uz mūsdienīgām ciparu kamerām, papildus uzstādot vienu ārējo un divas iekšējās kameras. Tāpat paredzēta kabeļu tīkla nomaiņa un citi darbi. Iepirkuma uzvarētājam būs arī jānodrošina video signāla skatīšanās un arhīva režīms uz Pašvaldības operatīvo informācijas centru.
Jelgavas kultūras nama videonovērošanas sistēmas uzlabošana izmaksās 12 000 eiro
LETA 22.02.2017
Mežciemā atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms"
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Mežciemā šodien plkst. 19 atklās jaunu satikšanās un pasākumu vietu "Nordale pagalms", aģentūru LETA informēja Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego".
Pasākumu vieta atradīsies topošajā "Nordale" apkaimē Šmerļa ielā,
...
"UPB" grupas apgrozījums pērn palielinājies par 17,6%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Būvniecības un ražošanas holdinga "UPB" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 258,114 miljoni eiro, kas ir par 17,6% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt koncerna peļņa palielinājās trīs reizes - līdz 13,339 miljoniem eiro, liec
...
Zāļu ražotāja "Kalceks" apgrozījums pērn sarucis par 10,8%
LETA 29.07.2026
Rīga, 29. jūl., LETA. Zāļu ražotāja AS "Grindeks" grupas uzņēmums AS "Kalceks" pagājušajā gadā strādāja ar 56,508 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 1,2% - līdz 993 221 eiro, liec
...