Ventspils, 21.dec., LETA. Degvielas iegādi Aizputes novada pašvaldības vajadzībām veiks SIA "Kings", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.
Konkursā par degvielas iegādi Aizputes novada teritorijā Aizputes novada domes un tās pārvalžu vajadzībām divu pretendentu konkurencē uzvarējis SIA "Kings" piedāvājums par 113 299 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.
SIA "Kings" nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību, auto preču tirdzniecību un transporta pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma juridiskā adrese reģistrēta Grobiņā. Uzņēmuma apgrozījums no 11,69 miljoniem eiro 2014.gadā samazinājies līdz 7,92 miljoniem eiro pērn. 2015.gadu "Kings" noslēdzis ar 9249 eiro peļņu salīdzinājumā ar gadu iepriekš nopelnītajiem 1,08 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Aizputes pašvaldībai degvielu piegādās "Kings"
LETA 21.12.2016
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...