Izraudzīts lidostas ''Rīga'' valdes loceklis pamatdarbības jautājumos - Normunds Feierbergs

Rīga, 14.nov., LETA. Starptautiskās lidostas ''Rīga'' valdes locekļa amatā šodien iecelts Normunds Feierbergs, liecina ''Firmas.lv'' informācija.

Lidostas valdes priekšsēdētājs un trīs valdes locekļi amatā tika apstiprināti oktobra beigās, taču tolaik atkārtoti izsludinātais konkurss uz valdes locekļa pamatdarbības jautājumos amatu, kurā tika saņemti 15 pieteikumi, vēl turpinājās.

Feierbergs no 1999.gada 25.janvāra līdz 27.jūlijam ieņēma direktora amatu datorprogrammēšanas uzņēmumā SIA ''Meditec'', savukārt no pērnā gada 25.februāra līdz 18.septembrim strādāja SIA ''Squalio Cloud Consulting'' valdē.

Lidostā ''Rīga'' aģentūrai LETA sīkāku informāciju par jauno valdes locekli solīja sniegt rīt, 15.novembrī.

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka lidostas ''Rīga'' valdes priekšsēdētāja amatā oktobra beigās tika iecelts Armands Jurjevs, savukārt valdes locekļa amatos - Ilona Līce, Lauma Jenča un Irina Feļdmane.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, lidostas "Rīga" apgrozījums 2015.gadā bija 49 090 248 eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2014.gadā, kad lidostas apgrozījums bija 44 885 457 eiro. Lidostas peļņa pērn bija 1 150 876 eiro salīdzinājumā ar 134 678 eiro peļņu gadu iepriekš.
Raksta pirmavots