Rīga, 9.nov., LETA. Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) saņēmusi ADB "Gjensidige" paziņojumu, ka pabeigta apdrošināšanas AS "Gjensidige Baltic" un ADB "Gjensidige" pārrobežu apvienošanās, kā rezultātā reorganizācijas ceļā "Gjensidige Baltic" tiek pievienota ADB "Gjensidige" un turpmāk Latvijā darbosies "Gjensidige" Latvijas filiāle.
FKTK padome pieņēmusi lēmumu anulēt visas "Gjensidige Baltic" izsniegtās apdrošināšanas licences pēc pašas apdrošināšanas sabiedrības lūguma.
"Firmas.lv" datubāze liecina, ka 7.novembrī apdrošināšanas AS "Gjensidige Baltic" likvidēta.
Kā ziņots, pagājušajā gadā "Gjensidige" apdrošināšanas grupa iegādājās Lietuvas uzņēmumu "PZU Lietuva" un tā paša gada martā nomainīja tā juridisko nosaukumu un statusu uz ADB "Gjensidige". Savukārt šogad 31.oktobrī, noslēdzot reorganizāciju, apvienojās ADB "Gjensidige" un AAS "Gjensidige Baltic".
Latvijas filiāli pēc abu uzņēmumu apvienošanās vada Ināra Meija.
"Gjensidige" ir Ziemeļvalstu apdrošināšanas grupa, kas ir kotēta Oslo biržā. Grupa piedāvā apdrošināšanas produktus Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Baltijas valstīs. Norvēģijā tiek piedāvāti arī banku, pensiju un uzkrājumu pakalpojumi.
Kā ziņots, "Gjensidige Baltic" šogad pirmajā pusgadā strādāja ar peļņu 1,097 miljonu eiro apmērā, liecina kompānijas publiskotā informācija. Šā gada pirmajā pusgadā "Gjensidige Baltic" kopējais bruto parakstīto prēmiju apmērs sasniedza 25,992 miljonus eiro, bet bruto atlīdzībās kompānija izmaksāja 20,927 miljonus eiro.
FKTK saņēmusi "Gjensidige" paziņojumu par apdrošinātāja reorganizācijas pabeigšanu Baltijā
LETA 09.11.2016
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...