Rīga, 13.jūl., LETA. Šodien plkst.13 Rīgā, 13.janvāra ielā 3, atklās profesionālo medicīnisko preču un skaistumkopšanas aprīkojuma tirgotājas SIA "Dinastija" jauno veikalu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Atklāšanas pasākumā piedalīsies SIA "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu tenisa savienības prezidents Egils Valeinis un citi medicīnas un skaistumkopšanas nozares pārstāvji.
"Dinastijas" prokūriste Līga Krīgere norāda, ka paralēli Latvijas veikalu tīkla attīstībai uzņēmums raugās arī uz iespējām attīstīties ārpus Latvijas. "Šogad atvērām veikalu Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, esam sākuši sarunas par Igaunijas tirgus apgūšanu," stāsta Krīgere.
Pēdējo gadu laikā uzņēmums atvēris piecus veikalus Latvijā. Pagājušajā gadā un šogad atvērti veikali Kuldīgā un Liepājā. Tuvākās nākotnes plānos ietilpst turpmāka veikalu tīkla attīstība arī Latgalē un Vidzemē, atzīmē Krīgere.
Jau vēstīts, ka jaunā veikala izveidē "Dinastija" investējusi vairāk nekā 120 000 eiro.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Dinastija" pērn apgrozīja 1,23 miljonus eiro, kas ir par 41% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 875 941 eiro. Uzņēmums pērn nopelnīja 19 289 eiro, bet 2014.gadā - 29 580 eiro.
SIA "Dinastija" dibināta 2006.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 14 228 eiro. "Dinastija" pilnībā pieder SIA "Veselības centrs 4".
Atklās medicīnisko preču tirgotājas "Dinastija" jauno veikalu
LETA 13.07.2016
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...