Rīga, 7.jūl., LETA. Dārzeņu un augļu biezeņu zīmola "Rūdolfs" ražotāja SIA "Lat Eko Food" pagājušajā gadā strādāja ar 364 007 eiro apgrozījumu, kas ir 96% kāpums salīdzinājumā ar 186 553 eiro iepriekšējā gadā, liecina "Firmas.lv" dati.
Uzņēmuma peļņa samazinājusies līdz 869 eiro salīdzinājumā ar 972 eiro peļņu 2014.gadā.
Biezeņu ražošanai nepieciešamos augļus un ogas "Rūdolfa" produktiem uzņēmums iepērk no sertificētām Latvijas bioloģiskajām saimniecībām. Visi biezeņi tiek gatavoti bez jebkādām pārtikas piedevām, konservantiem un citiem veselībai kaitīgiem elementiem.
Kā ziņots, "Lat Eko Food" 2014.gadā Ādažos atklāja jauno ražotni "Rūdolfs", projektā ieguldot četrus miljonus eiro. Uzņēmumā pārstrādā apmēram piecas tonnas izejvielu dienā, lielākie eksporta tirgi Kuveitā, Korejā un Lielbritānijā.
"Lat Eko Food" reģistrēta Ādažos 2010.gadā, pamatkapitāls ir 14 217 eiro, nodarbināto skaits - 18.
"Lat Eko Food" lielākā īpašniece ir Egija Martinsone ar 40%, pa 30% daļu katram pieder Vilnim Vītolam un SIA "VVMV".
Biezeņu "Rūdolfs" ražotājai pērn apgrozījuma kāpums un peļņas kritums
LETA 07.07.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...