Valmiera, 29.jūn., LETA. Ikšķilē reģistrētā tūrisma pakalpojumu sniedzēja SIA "Jēkaba aģentūra" aizvadītajā gadā četrkāršojusi peļņu - ja 2014.gadā tā bija 6501 eiro, tad 2015.gadā sasniegusi 26 805 eiro.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, par 22% palielinājies uzņēmuma apgrozījums, kas sasniedzis 4 083 851 eiro. Uzņēmums nodarbinājis 12 cilvēkus.
Kā liecina informācija uzņēmuma vadības ziņojumā, aģentūras pamatvirziens ir tālie, eksotiskie mazu grupu ceļojumi. Kā aģents uzņēmums piedāvā klientiem atpūtas čarterceļojumus uz siltajām zemēm, slēpošanas ceļojumus, autobusu braucienus, kruīzus, aviobiļetes, vilcienu, prāmju biļetes, transfērus, viesnīcu rezervāciju, vīzu formēšanu, auto īri u.c. ar ceļošanu saistītus pakalpojumus.
Uzņēmums ir vairāk nekā 50 Vācijas vadošo tūroperatoru sistēmas "onlineweg.lv" oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, piedāvājot klientiem atpūtas ceļojumus visā pasaulē ar izlidošanu no Vācijas. Aģentūra strādā arī pie jauniem galamērķiem un ceļojumu virzieniem.
SIA "Jēkaba aģentūra" sākusi darbu Korporatīvās nodaļas attīstīšanā. Uzņēmums piedāvā dažādus pakalpojumus juridiskām personām, kas saistīti ar komandējumu braucieniem, kolektīvu motivējošajiem ceļojumiem, konferenču organizēšanu u.c. pakalpojumiem.
Aģentūra nolēmusi turpināt darbu pie "onlineweg.lv" sistēmas popularizēšanas un attīstīšanas, veicot aktīvu tūrisma pārstāvju iepazīstināšanu ar šo sistēmu, kā arī tiek plānots turpināt pilnveidot uzņēmuma mājaslapu, lai tā ir klientiem viegli saprotama un ērti lietojama, gan iegūstot informāciju, gan izvēles brīdī - veicot izvēlētā ceļojuma rezervēšanu internetā.
2015.gadā gūtā peļņa tiks sadalīta dividendēs.
SIA "Jēkaba aģentūra" ir reģistrēta 2003.gadā. Tās īpašnieks ir Uldis Alksnis.
Tūrisma pakalpojumu sniedzēja SIA "Jēkaba aģentūra" pērn četrkāršojusi peļņu
LETA 29.06.2016
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...