Rīga, 29.jūn., LETA. Dārzkopības un mežsaimniecības aprīkojuma tirgotājas SIA "Husqvarna Latvija" peļņa pērn samazinājās par 43%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums pērn nopelnīja 223 273 eiro, bet 2014.gadā - 395 732 eiro. Pērn uzņēmums apgrozīja 10,33 miljonus eiro, bet 2014.gadā - 10,39 miljonus eiro.
Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums pērn sasniedza 94% no plānotā tirdzniecības budžeta. "Husqvarna Latvija" pērn uzņēmuma pārstāvēto zīmolu -"Husqvarna" un "Jonsered" - produkciju lielākoties pārdeva specializētos veikalos, kuros piedāvā arī remonta un tehniskās apkopes pakalpojumus.
Šogad uzņēmums prognozē spēcīgu konkurenci tirgū un tādēļ neparedz būtisku pārdošanas palielināšanu.
SIA "Husqvarna Latvija" dibināta 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 327 260 eiro. "Husqvarna Latvija" ir Zviedrijā reģistrētās kompānijas "Husqvarna" meitasuzņēmums.
"Husqvarna Latvija" peļņa pērn samazinājās par 43%
LETA 29.06.2016
Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī notiks hidrauliskās pārbaudes
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Šodien un rīt SIA "Daugavpils siltumtīkli" veiks hidrauliskās pārbaudes Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī, aģentūru LETA informēja pilsētas pašvaldībā.
Paredzēts, ka līdz otrdienas plkst. 16 šo apkaimju iedzīvotājiem uz laik
...
"Philip Morris Latvia" apgrozījums pērn sarucis par 2,1%
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Tabakas izstrādājumu vairumtirgotājs SIA "Philip Morris Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 63,813 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,7% un bija 1,511 miljoni eiro
...
No septembra varētu būtiski pieaugt "Ķekavas namu" siltumenerģijas tarifs
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. No 1. septembra varētu būtiski pieaugt SIA "Ķekavas nami" siltumenerģijas tarifs, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Plānots, ka siltumenerģijas gala tarifs no pašlaik spēkā esošajiem 84,5 eiro par meg
...