Rīga, 28.jūn., LETA. Šonedēļ netālu no Pļaviņu novada Vietalvas pagasta Odzienas ciemā esošās Odzienas muižas atvērs jaunu zīmola "Elvi" veikalu, informē SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.
Veikals atradīsies "Kalējos", restaurētas kalēju mājas telpā. Tirdzniecības zāles platība ir 87 kvadrātmetri.
"Veikala īpašnieks ir "Elvi Latvija" franšīzes partneris SIA "Banderi S.IDE", kam pieder vēl trīs "Elvi" veikali - Druvā, Sabilē un Jelgavā.
Veikals būs ērti sasniedzams vietējiem iedzīvotājiem, tūristiem, ka arī Vietalvas iedzīvotājiem un autobraucējiem, kas caur Odzienu dodas uz Ērgļiem vai Pļaviņām, atzīmē Vārtukapteine.
"Veikals būs ērti pieejams tūristiem, jo atrodas netālu no iecienīta tūrisma objekta - Odzienas muižas," norāda Vārtukapteine.
Veikala atklāšana notiks ceturtdien, 30.jūnijā, plkst.14.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Banderi S.IDE" 2014.gadā apgrozīja 791 341 eiro un cieta zaudējumus 227 090 eiro. SIA "Banderi S.IDE" dibināta 2010.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2841 eiro. "Banderi S.IDE" vienādās trīs daļās pieder SIA "Dyaltos Capital", Gatim Krasovskim un Intam Krasovskim.
Kā ziņots, mazumtirdzniecības zīmola "Elvi" franšīzes turētājas un devējas SIA "Elvi Latvija" apgrozījums pērn auga par 9%, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums apgrozīja 3,6 miljonus eiro, bet 2014.gadā - 3,32 miljonus eiro. "Elvi Latvija" peļņa pērn bija 96 508 eiro, kas ir par 31% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 73 487 eiro.
Kā vēstīts, "Elvi" tīkla apgrozījums 2015.gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 15%.
SIA "Elvi Latvija" dibināta 2010.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2820 eiro. "Elvi Latvija" īpašnieki ir Imants Rendenieks - 40%, "Dyaltos Capital" - 20%, SIA "Vita mārkets" - 20% un SIA "Antaris" - 20%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Netālu no Odzienas muižas šonedēļ durvis vērs jauns "Elvi" veikals
LETA 28.06.2016
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...