Rīga, 17.jūn., LETA. Pērn ievērojami samazinājusies Rīgas pašvaldības AS "Rīgas Centrāltirgus" peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums pērn nopelnīja 6157 eiro, bet 2014.gadā uzņēmuma peļņa bija 219 768 eiro. Par 3% sarucis apgrozījums - no 7,1 miljona eiro 2014.gadā līdz 6,86 miljoniem pērn.
Vadības ziņojumā teikts, ka saistībā ar īpašuma apsaimniekošanas formas maiņu "Āgenskalna tirgū", "Vidzemes tirgū" un "Rūpniecības preču tirgū" apgrozījuma samazinājums esot prognozēts, plānojot 2015.gada budžetu.
Neskatoties uz ievērojamo peļņas samazināšanos, "Rīgas Centrāltirgus" uzskata, ka pagājušā gada saimnieciskās darbības rezultāts ir uzskatāms par veiksmīgu. Peļņu pilnā apmērā plānots atstāt "Rīgas Centrāltirgus" atklātās teritorijas laukuma seguma rekonstrukcijai.
Kopējā uzņēmuma apsaimniekojamo zemes gabalu platība ir 131 945 kvadrātmetri, bet kopējā ēku un būvju apsaimniekojamā platība ir 58 229 kvadrātmetri.
Pērn uzņēmums palielināja iekrājumus, kuri pagājušā gada beigās veidoja 3 282 591 eiro. Tāpat "Rīgas Centrāltirgus" pērn veicis vairākus uzlabojumus, realizējot ilgtermiņa projektus.
Šogad plānots ieguldīt ne mazāk par 750 000 eiro atklātās teritorijas un lietus ūdeņu sistēmas izveidē. Plānots arī sākt pastiprināt "Gastronomijas" paviljona konstrukcijas ar pagrabstāviem. Šo darbu laikā paviljons būs slēgts. Tā kā metāla konstrukcijas ir pastiprināmas visos paviljonos, plānots, ka katru turpmāko gadu "Rīgas Centrāltirgus" šādu projektu realizēs vismaz vienā no paviljoniem. Plānotās kopējās šāda projekta izmaksas ir līdz 300 000 eiro vienam paviljonam, norādīts vadības ziņojumā.
''Rīgas Centrāltirgus'' dibināts 1930.gada 2.novembrī, bet kā Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība darbojas kopš 1995.gada. ''Rīgas Centrāltirgus'' pamatkapitāls ir 10 060 036 eiro.
Uzņēmuma ieņēmumus pamatā veido maksa par tirdzniecības vietu, telpu, ēku un zemes iznomāšanu.
Pērn ievērojami samazinājusies "Rīgas Centrāltirgus" peļņa
LETA 17.06.2016
Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī notiks hidrauliskās pārbaudes
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Šodien un rīt SIA "Daugavpils siltumtīkli" veiks hidrauliskās pārbaudes Ķīmijā un Jaunajā Forštatē Daugavpilī, aģentūru LETA informēja pilsētas pašvaldībā.
Paredzēts, ka līdz otrdienas plkst. 16 šo apkaimju iedzīvotājiem uz laik
...
"Philip Morris Latvia" apgrozījums pērn sarucis par 2,1%
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. Tabakas izstrādājumu vairumtirgotājs SIA "Philip Morris Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 63,813 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,7% un bija 1,511 miljoni eiro
...
No septembra varētu būtiski pieaugt "Ķekavas namu" siltumenerģijas tarifs
LETA 03.08.2026
Rīga, 3. aug., LETA. No 1. septembra varētu būtiski pieaugt SIA "Ķekavas nami" siltumenerģijas tarifs, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Plānots, ka siltumenerģijas gala tarifs no pašlaik spēkā esošajiem 84,5 eiro par meg
...