Rīga, 10.jūn., LETA. Šodien prezentēs naktskluba "Coyote Fly" apģērbu un aksesuāru līniju "Coyote Fly Lifestyle", aģentūrai LETA stāsta klubu pārvaldošā uzņēmuma SIA "Event Services" pārstāve Kristīne Dombrovska.
Prezentācijas apmeklētājiem būs iespēja uz vietas klubā iegādāties apģērbus. Cenas nepārsniegs 25 līdz 30 eiro, norāda naktskluba "Coyote Fly" vadītāja Liene Bukbārde.
Jaunās vīriešu un sieviešu apģērbu un aksesuāru līnijas kolekcijā ir desmit T-kreklu modeļi un pieci cepuru veidi, kuru dizains izstrādāts Latvijā, savukārt T-krekli pēc kluba individuāla pasūtījuma ražoti uzņēmumā "Rita".
Savu apģērbu un aksesuāru līnijas izveidē uzņēmums iedvesmojies no pasaules modes tendencēm un ārvalstu naktsklubu pieredzes.
Naktskluba pārstāvji arī informē, ka šī gada rudenī gaidāma nākamā apģērbu un aksesuāru kolekcija.
Jau vēstīts, ka naktsklubs "Coyote Fly" apģērbu un aksesuāru līnijas "Coyote Fly Lifestyle" izveidē investējis gandrīz 17 000 eiro. Tāda ir summa ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), summa bez PVN ir 13 700 eiro.
Līdzekļi ieguldīti dizaina izstrādē, kreklu piegrieztņu konstruēšanā, T-kreklu un cepuru ražošanā.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Event Services" pērn apgrozīja 1,5 miljonus eiro un nopelnīja 31 872 eiro. SIA "Event Services" dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. "Event Services" pilnībā pieder Bukbārdei.
Prezentēs naktskluba "Coyote Fly" apģērbu un aksesuāru līniju
LETA 10.06.2016
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...