Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, maksātnespējīgā SIA "Jaunpūpoli" pērn neveica saimniecisko darbību, patlaban notiek uzņēmuma bankrota procedūra. Ar Krāslavas rajona tiesas spriedumu par maksātnespējīgās SIA "Jaunpūpoli" administratori iecelta sertificēta administratore Rita Skrinda.
Ja 2014.gadā SIA "Jaunpūpoli" apgrozījums bija 68 054 eiro, bet zaudējumi - 50 816 eiro, tad 2013.gadā apgrozījums bija 366 879 eiro, bet zaudējumi - 126 972 eiro.
Kā liecina informācija portālā "Frmas.lv", 100% uzņēmuma daļu pieder SIA "Zemeka". Uzņēmums nodarbojās ar lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošanu.
Dagdas novada maksātnespējīgās SIA "Jaunpūpoli" zaudējumi - 797 433 eiro
Kraslava24.lv 09.06.2016
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...