Jaunais tankeris "Elandra Oak" ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība – 49 999 tonnas.
AS "Latvijas kuģniecība" valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) informē: "’Šajā gadā LSCSM papildina savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar trešo kuģi, kas pierāda ne tikai uzņēmuma augsto novērtējumu starp kuģu tehnisko menedžeru kompānijām visā pasaulē, bet īpaši izceļ mūsu apkalpes un kuģu vadības komandu augsto profesionalitāti. Flotes papildinājums ir svarīgs notikums, jo tas dod iespēju uzņēmumam palielināt darba vietu skaitu kā krastā, tā jūrā."
Tankeris "Elandra Oak" ir trešais LSCSM jaunais kuģis, kuru būvējusi Dienvidkorejā esoša kuģu būves kompānija "SSP SHIPBUILDING". Pirmais no trim kuģiem – "Elandra Spruce" – tika saņemts 11.janvārī, savukārt otrais kuģis "Elandra Palm" – tika saņemts 8.aprīlī.
AS "Latvijas kuģniecība" (NASDAQ RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 1300 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl septiņu kuģus, kopumā vadot 23 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir astoņi gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.
"LSC Shipmanagement" floti šogad papildina jau trešais tankeris
Pilseta24.lv 18.05.2016
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...