Rīga, 3.maijs, LETA. LETA. AS "Viesnīca "Latvija"" peļņa pērn saruka par 15%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma peļņa pērn bija 2,86 miljoni eiro, bet 2014.gadā - 3,37 miljoni eiro. Bet uzņēmuma apgrozījums pērn bija 21,45 miljoni eiro, kas ir pa 3% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 20,88 miljonus eiro.
Vadības ziņojumā teikts, ka AS "Viesnīca "Latvija"" vidējais telpu noslodzes rādītājs 2015.gadā bijis 58,8%, kas ir mazāk nekā 2014.gadā, kad telpu noslodze bija 61,4%.
Pagājušajā gadā palielinājās konferenču centra apgrozījums. Tas tiek skaidrots ar to, ka Latvija bija prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē. Palielinājies arī SPA centra apgrozījums.
Uzņēmuma attīstībā pērn ieguldīti 1 292 197 eiro.
"Viesnīcas "Latvija"" vadība plāno saglabāt savas vadošās pozīcijas viesmīlības un pasākumu organizēšanas jomā, turpināt attīstīties un piedāvāt saviem klientiem aizvien pievilcīgākus produktus. Uzņēmuma vadība uzskata, ka šie mērķi tiks veiksmīgi sasniegti.
Pagājušajā gadā gūto peļņu uzņēmuma vadība iesaka izmaksāt dividendēs, atzīmēts vadības ziņojumā.
AS "Viesnīca "Latvija"" dibināta 1991.gadā, tās pamatkapitāls ir 18 212 759 miljoni eiro. "Viesnīca "Latvija"" pilnībā pieder Norvēģijas kompānijai AS "Linstow".
AS "Viesnīca "Latvija"" mārketinga nosaukums ir "Radisson Blu Hotel Latvija". 2010.gadā AS ''Viesnīca "Latvija"'' noslēdza līgumu par viesnīcas pārvaldīšanu ar viesnīcu uzņēmumu "Rezidor Hotel Group", kas stājās spēkā 2010.gada 1.jūnijā.
AS "Viesnīca "Latvija"" peļņa pērn saruka par 15%
LETA 03.05.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...