"Maxima Grupe" ietvaros visiem uzņēmumiem, tai skaitā, "Maxima Latvija", tika izveidota vienota struktūra, paredzot jaunu amatu - komercdirektors (Chief Commercial Officer), kura atbildībā būs jautājumi saistīti ar iepirkumiem, mārketingu un zīmolu vadību, pārdošanas veicināšanu un komercinformācijas analīzi. Latvijā komercdirektora pienākumi uzticēti Viktoram Troicinam.
"Šis ir laiks, kad mazumtirdzniecības nozari vēl vairāk ietekmē dažādas tirgus tendences, tehnoloģiju attīstība un patērētāju paradumu maiņa, tādēļ šī nozare kļūst arvien interesantāka. Uzņēmums "Maxima Latvija" ir lielākais darba devējs privātajā sektorā, un daudzu cilvēki ikdienas izvēle pārtikas iegādei. Tas ir uzņēmis veiksmīgu pārmaiņu kursu, tādēļ esmu pārliecināts, ka varēšu sniegt arī savu ieguldījumu uzņēmuma mērķu sasniegšanā," stāsta "Maxima Latvija" jaunais komercdirektors Viktors Troicins.
"Mēs augstu vērtējam Viktora Troicina iepriekšējo pieredzi un sasniegumus pārstāvētājā auto nozarē, tāpēc esam priecīgi, ka šāda līmeņa profesionālis pievienojies mūsu komandai," norāda "Maxima Latvija" vadītājs Andris Vilcmeiers.
Viktors Troicins vairāk nekā desmit gadus darbojies auto nozarē, bijis ģenerāldirektors, bet pirms tam finanšu nodaļas vadītājs "Mercedes-Benz" ģenerālpārstāvja uzņēmumā "Domenikss". Tāpat bijis valdes priekšsēdētājs enerģētikas projektēšanas institūta a/s "Siltumelektroprojekts". Iepriekš strādājis ar finansēm saistītos amatos auditorkompānijā "Deloitte&Touche Latvija", uzņēmumos "Baltijas Finanšu Partneri" un "Gutta". Viņš ieguvis uzņēmējdarbības vadības maģistra grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā un ekonomikas zinātņu bakalaura grādu Rīgas Aviācijas universitātē (šobrīd – Transporta un sakaru institūts).
"Maxima Latvija" komandai pievienojas Viktors Troicins
Pilseta24.lv 25.04.2016
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...