Jelgava, 13.apr., LETA. Pērn teju uz pusi samazinājusies Alūksnes novada Alsviķu pagastā reģistrētā celtniecības un tirdzniecības uzņēmuma SIA "Ozolmājas" peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.
Pērn uzņēmums nopelnījis 242 346 eiro, bet vēl pirms gada - 440 199 eiro.
Par 9% krities arī apgrozījums - 2 630 263 eiro un 2 914 458 eiro attiecīgi.
Apgrozījuma kritumu uzņēmuma vadība skaidro ar ieņēmumu samazināšanos par veiktajiem būvdarbiem.
Papildu montāžas un celtniecības darbiem uzņēmums nodarbojas arī ar kokmateriālu realizāciju, būvmateriālu tirdzniecību.
Viens no 2016.gada uzņēmuma mērķiem arī ir saistīts ar celtniecības materiālu tirdzniecības paplašināšanu veikalos Viļakā un Balvos.
Tāpat uzņēmums turpinās piedalīties aptaujās un konkursos par tiesībām veikt celtniecības un montāžas darbus, meklējot jaunus pasūtītājus.
Uzņēmums pilnībā pieder Viktoram Dubovam.
Teju uz pusi kritusies celtniecības un tirdzniecības uzņēmuma "Ozolmājas" peļņa
LETA 13.04.2016
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...