Rīga, 17.marts, LETA. Kuldīgas novada kokapstrādes uzņēmums SIA "Bērzi Plus" pagājušajā gadā strādājis ar 4,60 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2% samazinājums salīdzinājumā ar 4,70 miljoniem 2014.gadā, liecina "Firmas.lv" dati.
Uzņēmuma zaudējumi 2015.gadā bija 673 eiro salīdzinājumā ar 418 255 eiro peļņu iepriekšējā gadā.
Kā norādīts vadības ziņojumā, neraugoties uz finanšu rezultātu kritumu, uzņēmums nostabilizējis pozīcijas vietējā tirgū. Šķeldas realizācija pieaugusi par 5,6%, tikmēr kokmateriālu apstrādes pakalpojumi samazinājušies par 21,4%, kas saistīts ar AS "Latvijas Valsts meži" izcērtamo platību samazināšanos.
Tāpat ziņojumā teikts, ka zaudējumus plānots segt no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas.
Uzņēmums reģistrēts 1995.gadā, tā pamatkapitāls ir 82 800 eiro, tas nodarbina 97 darbiniekus.
"Bērzi Plus" darbības virzieni ir kurināmās šķeldas ražošana, mežizstrāde, īpašumu apsaimniekošana un kokapstrāde.
"Bērzi Plus" īpašnieki ir Elza Bože ar 80% un Dāvis Bože ar 20% kapitāldaļu.
Kuldīgas novada šķeldas ražotājam "Bērzi Plus" pērn apgrozījuma kritums
LETA 17.03.2016
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...
Pašvaldība no "Rīgas namiem" pārņem vairākus īpašumus un samazina uzņēmuma pamatkapitālu
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Rīgas dome šodien nolēma no SIA "Rīgas nami" pārņemt vairākus īpašumus un samazināt uzņēmuma pamatkapitālu.
Īpašumi pašvaldībai nepieciešami, ņemot vērā lēmumus par sociālo dzīvojamo māju Mežrozīšu ielā projektēšanu, būvniecīb
...