Rīga, 27.janv., LETA. Veiktas izmaiņas veļas ražotājas AS "Lauma Lingerie" padomē, liecina "Firmas.lv" informācija.
Darbu padomē pārtraucis padomes priekšsēdētāja vietnieks Marts Mēritss un viņa vietā padomē darbu sācis Jareks Sargava.
Darbu padomē turpina padomes priekšsēdētājs Otto Tamme un padomes loceklis Tomass Tools.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Lauma Lingerie" apgrozījums 2014.gadā bija 8,68 miljoni eiro, bet 2013.gadā - 10,25 miljoni eiro. Tikmēr uzņēmuma peļņa 2014.gadā bija 1,36 miljoni eiro, kas ir par 36,6% vairāk nekā 2013.gadā, kad peļņa bija 997 369 eiro.
"Lauma Lingerie" 2015.gadā plānoja saglabāt apgrozījumu 2014.gada līmenī, turpināt attīstīt franšīzes veikalu tīklu, attīstīt un paplašināt produkcijas klāstu, kā arī apgūt jaunus noieta tirgus.
AS "Lauma Lingerie" dibināta 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 35 571 eiro. "Lauma Lingerie" ir 100% AS "Silvano Fashion Group" meitasuzņēmums. "Silvano Fashion Group" ir starptautisks veļas ražošanas un mazumtirdzniecības uzņēmums, kura akcijas kotē Tallinas un Varšavas fondu biržās.
Veiktas izmaiņas "Lauma Lingerie" padomē
LETA 27.01.2016
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...