Krāslavas apģērbu ražotāja SIA "Nemo" jūnija sākumā reģistrējusi komercķīlu 285 000 eiro vērtībā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, līdzekļi paredzēti uzņēmuma attīstībai. Taču sīkāku informāciju par konkrētām iecerēm uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega-Grāpe neatklāj, piebilstot, ka plašāka informācija varētu būt gaidāma uz rudens pusi.
Attiecībā uz pašreizējo situāciju uzņēmumā Zemdega-Grāpe atklāj, ka viss Krāslavā ražotais apģērbs lielākoties tiek eksportēts uz Skandināviju, kur šogad ir iegūti arī jauni klienti un pasūtījumi.
"Tirgū situācija ir tālu no ideālās. Staigājam pa plānu ledu, tāpēc jābūt ļoti, ļoti uzmanīgiem. Piemēram, lai arī Krievijas un Ukrainas eksporta apjomi sāk lēnām atdzīvoties, tomēr tie vēl ir niecīgi. Tāpēc viss eksports patlaban ir virzīts uz Skandināviju, mazi krikumi iet arī uz Kanādu," klāsta Zemdega-Grāpe.
Taču viņa piebilst, ka uzņēmums "Nemo" nesen esot sācis sadarbību ar Igaunijas apģērbu ražotājiem. "Šis virziens izskatās perspektīvs," atzīst Zemdega-Grāpe.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Nemo" pērn apgrozīja 1,46 miljonus eiro, kas ir iepriekšējā gada līmenī. Pērn uzņēmums cieta zaudējumus 23 582 eiro apmērā, kas ir ievērojami vairāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums cieta zaudējumus 1960 eiro apmērā.
SIA "Nemo" dibināta 1994.gada 12.janvārī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 156 515 eiro. "Nemo" īpašnieki ir Zemdega-Grāpe - 80%, Ņina Kižlo - 10% un Viktors Moisejs - 10%.
SIA "Nemo" reģistrējusi komercķīlu 285 000 eiro vērtībā
Kraslava24.lv 30.06.2015
Konflikts Tuvajos Austrumos ietekmējis "Tez Tour" un "Novatours" ceļojumus uz Dubaiju
LETA 04.03.2026
Rīga, 4. marts, LETA. Konflikts Tuvajos Austrumos ietekmējis Latvijas tūroperatoru SIA "Novatours" un SIA "Tez Tour" ceļojumus uz Dubaiju, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori.
"Novatours" pārdošanas vadītāja Liāna Pudule-Indāne aģentūrai LE
...
Veikala "top!" izveidē Koknesē investēti 1,5 miljoni eiro
LETA 04.03.2026
Rīga, 4. marts, LETA. Mazumtirgotāja "top!" veikala izveidē Koknesē, Lāčplēša ielā, investēti 1,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja "top!".
Jaunā veikala tirdzniecības zāles platība ir 542 kvadrātmetri. Līdz ar jaunā veikala atvēršanu radītas 19
...
Veikala "LaTS" izveidē Rīgā investē aptuveni 30 000 eiro
LETA 04.03.2026
Rīga, 4. marts, LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Olgas ielā, investēti aptuveni 30 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
SIA "Juva S" vadītājs Ivans Savļaks norāda, ka veikals Olgas ielā ir treša
...