Veiktas izmaiņas konservu un pārtikas piedevu ražotāja SIA "Milda KM" valdes sastāvā, liecina "Firmas.lv" informācija.
No darba uzņēmuma valdes locekļa amatā atcelts Edijs Vegners, viņa vietā iecelts uzņēmuma līdzīpašnieks Jizhaku Rubanenko.
Vegners valdes locekļa amatā bija no 2013.gada, iepriekš viņš bijis AS "Hanzas maiznīca" mārketinga un tirdzniecības direktors.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informācija "Mildas KM" apgrozījums 2013.gadā bija 4,57 miljoni eiro salīdzinājumā ar 4,41 miljonu iepriekšējā gadā, savukārt peļņa - 31 848 eiro salīdzinājumā ar 13 680 eiro 2012.gadā.
Pagājušā gada finanšu datus uzņēmums vēl nav publiskojis.
"Mildas KM" darbības virzieni ir augļu, dārzeņu, konservu un ēdienu piedevu ražošana, kā arī tirdzniecība. Pamata produktu grupas ir kečupi, mērces, majonēzes, sulas, sīrupi, dārzeņu zupas, salāti. Produkcija tiek ražota ar zīmoliem "Milda" un "Gardigan".
"Mildas KM" rūpnīca atrodas Kocēnu pagastā un nodarbina aptuveni 60 cilvēku.
"Mildas KM" vienīgais īpašnieks ir uzņēmums "GGV Invest". Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "GGV Invest" īpašnieki ar 31,76% daļu katram ir Gints Čakāns, Rubanenko un Viesturs Kuļikovskis, bet 4,71% daļu pieder Gundaram Kuļikovskim.
Uzņēmuma apgrozījums 2012.gadā bija 3,1 miljons eiro, peļņa - 9615 eiro. Salīdzinot ar 2011.gadu, apgrozījums auga par 1%.
Pagājušā gada pārskats Uzņēmumu reģistrā vēl nav iesniegts, bet Vegners laikrakstam "Dienas Bizness" teicis, ka 2013.gadā "Mildas KM" apgrozījums auga par aptuveni 4% un peļņa - par 6%.
Veiktas izmaiņas "Mildas KM" valdē
LETA 20.02.2015
Zemeņu audzētāji: Pirmās Latvijā audzētās zemenes šogad varētu būt pieejamas maija beigās
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Latvijā šogad pirmā zemeņu raža varētu būt pieejama maija beigās, aģentūrai LETA prognozēja aptaujātie zemeņu audzētāji.
SIA "Mad Nordic", kas strādā ar zīmolu "Augusta zemenes" un audzē zemenes siltumnīcās un tuneļos, agronom
...
"Linstow" iegādājusies bijušās spēļu zāles ēku pie Stacijas laukuma
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums SIA "Linstow" ir iegādājies bijušās spēļu zāles ēku 13. janvāra ielā 2A, blakus Stacijas laukumam, aģentūru LETA informēja "Linstow".
Kopējās investīcijas īpašuma iegādē, attīstībā un ap
...
"Invego" parakstījusi 29,8 miljonu eiro līgumu ar "Aimasa" par dzīvojamā rajona "Nordale" pirmās kārtas būvdarbiem
LETA 17.03.2026
Rīga, 17. marts, LETA. Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Invego" parakstījis 29,8 miljonu eiro līgumu ar būvfirmu SIA "Aimasa" par dzīvojamā rajona "Nordale" pirmās kārtas būvdarbiem, aģentūru LETA informēja attīstītājā.
"Nordale" būs jauns d
...