Priekuļu novada kokapstrādes uzņēmuma SIA "Staļi" apgrozījums pērn audzis par 6%, bet peļņa - par 2%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Igauņiem piederošā uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā bija 14,47 miljoni eiro salīdzinājumā ar 13,71 miljonu iepriekšējā gadā.
Uzņēmuma peļņa bijusi 309 501 eiro salīdzinājumā ar 278 845 eiro pirms gada.
Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka 2013.gadā turpinājās ražošanas procesu reorganizācija, tika ieviesti jauni produkcijas veidi, līdz ar to palielinājušās realizācijas iespējas Anglijā, Francijā un Zviedrijā, kā arī tiek meklēti papildu noieta tirgi.
Kā ziņots, "Staļi" 100% kapitāldaļas 3,8 miljonu latu vērtībā no iepriekšējiem īpašniekiem - ASV kompānijas "Forrest Distribution" - pirms gada iegādājās Igaunijas kompānija SIA "Metsamaterjali Agentuur".
"Staļi" dibināta 1992.gadā. Uzņēmums nodarbina 348 darbiniekus un ražo mēbeļu plātnes, koka logus un durvis, kā arī briketes. Mēbeļu sagataves galvenokārt tiek eksportētas uz Eiropas Savienības valstīm un ASV. Briketes tiek realizētas Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā.
Kokapstrādes uzņēmuma "Staļi" apgrozījums pērn - 14.47 miljoni
LETA 06.05.2014
Tūroperatori: Ceļojumi Jāņu brīvdienās ir gandrīz izpārdoti
LETA 16.06.2026
Rīga, 16. jūn., LETA. Ceļojumi Jāņu brīvdienās ir gandrīz izpārdoti, aģentūrai LETA pauda aptaujātie tūroperatori.
Latvijas tūroperatora SIA "Novatours" pārdošanas vadītāja Liāna Pudule-Indāne aģentūrai LETA norādīja, ka Jāņu svētku brīvdienām patla
...
CSDD apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 4,8%
LETA 16.06.2026
Rīga, 16. jūn., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) apgrozījums šogad pirmajā ceturksnī bija 14,837 miljoni eiro, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2025. gada attiecīgajā periodā, kā arī uzņēmuma peļņa palielinājās 2,8 reizes - līdz 615 343 eir
...
Restorāna "Max Cekot Kitchen" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 27,3%
LETA 16.06.2026
Rīga, 16. jūn., LETA. Vienas "Michelin" zvaigznes restorāna "Max Cekot Kitchen" pārvaldītāja SIA "Max Cekot Group" apgrozījums pagājušajā gadā bija 886 268 eiro, kas ir par 27,3% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 28 734 eiro
...