Mainījušies Rīgā reģistrētā uzņēmuma SIA "Draugiem" līdzīpašnieki, liecina portāla Firmas.lv pieejamā informācija.
Ar pirmdienu, 8.jūliju par "Draugiem", kas nodarbojas ar portāla www.draugiem.lv izstrādi un uzturēšanu, līdzīpašnieku ar 1,11% uzņēmuma kapitāldaļām kļuvis Maltas Republikā reģistrētais "Draugiem Group Ltd".
Tāpat par uzņēmuma līdzīpašnieku ar 8.jūliju pārstājis būt Maltas Republikā reģistrētais uzņēmums "Shiny happy people limited".
Savukārt lielākā daļa uzņēmuma joprojām pieder Agrim Tamanim (89,17%), bet Laura Liberta īpašumā ir 4,72% kapitāldaļu un Mārtiņa Pikšena īpašumā – 5% uzņēmuma kapitāldaļu.
Kā liecina portālā Firmas.lv pieejamā informācija "Draugiem" 2011.gadā strādājis ar 397 499 latu lielu peļņu, kas ir nedaudz lielāka par 2010.gada peļņu.
Tikmēr informācija par "Draugiem" pērnā gada finanšu rādītājiem nav pieejama, jo uzņēmums vēl nav iesniedzis pērnā gada pārskatu.
"Draugiem" reģistrēts 2005.gada 8.aprīlī un tā pamatkapitāls ir 18 000 lati.
Mainījušies "Draugiem" līdzīpašnieki
Riga24.lv 09.07.2013
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...