Rīgā reģistrētais uzņēmums SIA "Trendmarks" pērno gadu noslēdzis ar 7 730 latu lielu peļņu, kas ir par 10 897 latiem mazāk nekā uzņēmums nopelnīja gadu iepriekš, liecina portāla Firmas.lv informācija.
2011.gadā "Trendmarks", kas nodarbojas ar reklāmas pakalpojumu sniegšana medijos, nopelnīja 18 627 latus, kamēr pērnajā gadā - 7 730 latus.
Tikmēr uzņēmuma apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2011.gadu, palielinājies un sasniedza 1 919 227 latus.
2012.gadā "Trendmarks" galveno uzmanību veltīja esošo klientu lojalitātes nostiprināšanai un centās palīdzēt nosargāt klientiem viņu kategorijā tirgus daļas un patērētājus. Tika strādāts pie jaunu klientu piesaistes un biznesa pakalpojumu attīstības. Konkurētspējas paaugstināšanai tika apmeklēti semināri un apmācības pie starptautiskajiem sadarbības partneriem gan Baltijā, gan Eiropā, teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.
Arī tālāk uzņēmums plāno darbojoties šajā pašā nozarē un attīstot esošo un jaunu piedāvājuma klāstu. Tiks turpināts darbs ar esošiem klientiem un meklētas jaunas biznesa iespējas Latvijā un ārpus tās. Saistībā ar pārstāvēto tīklu MediaCom, tiks attīstīti aģentūras servisa standarti, kas atbilst pasaules līmenim, tehnoloģiskie rīki un programmas, un tiks paplašināts servisa pakalpojumu klāsts.
Pēc portāla Firmas.lv informācijas, "Trendmarks" reģistrēts 2003.gada 28.novembrī un tā pamatkapitāls sastāda 2 000 latus. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Tallinā reģistrētais "Media Trading Group OU".
"Trendmarks" peļņa pērn mazāka nekā 2011.gadā
Riga24.lv 09.04.2013
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...