Valmieras nov.
Atrasti 10426 uzņēmumi, tai skaitā Valmieras Kultūras un mākslas fonds, MEŽMĀJAS, Naukšēnu pagasta A.Virša, ZS un citi
Pilsētas
Pagasti
B
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
N, Ņ
P
R
S, Š
T
V
Z, Ž
Valmieras Kultūras un mākslas fonds
Stacijas iela 37, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
MEŽMĀJAS, Naukšēnu pagasta A.Virša, ZS
Valmieras nov., Naukšēnu pag., "Mežmājas"
Laimdotas 1
Laimdotas iela 1 – 16, Burtnieki, Burtnieku pag., Valmieras nov., LV-4206
Vaidavas pagasta apvienība
Skolas iela 1, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov., LV-4228
Jērcēni, Mednieku biedrība
Pulkveža Brieža iela 2A, Strenči, Valmieras nov., LV-4730
BAUMAŅA 9, Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība
Kārļa Baumaņa iela 9, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Vidzemes karjeras resursu attīstības centrs
Rubenes iela 34 – 28, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
FOTOSESTDIENA
Alejas iela 12, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219
Alejas iela 5
Alejas iela 5 – 7, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219
Alejas 7
Alejas iela 7 – 15, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219
JĀTNIEKU SPORTA KLUBS "BURTNIEKU ROTORS", BIEDRĪBA
Ozolu iela 13, Burtnieki, Burtnieku pag., Valmieras nov., LV-4206
MEDNIEKU KLUBS "PĀRGAUJA", Biedrība
Stacijas iela 41 – 16, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
KALNA BĒRZI, Naukšēnu pagasta A. Gaidamoviča zemnieka saimniecība
"Bērziņi", Naukšēnu pag., Valmieras nov., LV-4244
GAUJMALA-1, DĀRZKOPĪBAS BIEDRĪBA
"Gaujmala Segļi 50", Kauguru pag., Valmieras nov., LV-4224
CIEDRAS, Valkas rajona Ēveles pagasta, ZS
"Ciedras", Ēveles pag., Valmieras nov., LV-4712
Kalna 6
Kalna iela 6 – 10, Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227
Reģionālais līdzdalības centrs
Beverīnas iela 1, Valmiera, Valmieras nov., LV-4202