Tukuma nov.
Atrasti 8713 uzņēmumi, tai skaitā MR STRUPIS, Lapmežciema zvejnieku saimniecība, Mums izdosies, Biedrība un citi
Pilsētas
Pagasti
C, Č
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
P
S, Š
T
V
Z, Ž
MR STRUPIS, Lapmežciema zvejnieku saimniecība
Ezera iela 1, Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118
KRASTIŅI, Tukuma rajona Matkules pagasta, ZS
Tukuma nov., Matkules pag., "Krastiņi"
Novusa klubs Jaunpils, Biedrība
"Ērģelnieki", Jaunpils, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145
Dabas Māja, Radošā studija
Brīvības laukums 13 – 6, Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Noētiskās veselības biedrība ELIZEJA
Lāčplēša iela 11, Kandava, Tukuma nov., LV-3120
Nodibinājums "Globālo pārmaiņu fonds"
"Mežsardziņi", Zentene, Zentenes pag., Tukuma nov., LV-3123
APSĪTES, Tukuma rajona Kandavas pagasta, ZS
"Apsītes", Kandavas pag., Tukuma nov., LV-3120
DRUKAS, Tukuma rajona Lapmežciema pagasta zvejnieku saimniecība
"Drukas", Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118
ALDIS E, Tukuma rajona Lapmežciema pagasta zvejnieku saimniecība
"Kļaviņas", Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118
KOČAS, Tukuma rajona Džūkstes pagasta, ZS
"Kočas", Džūkstes pag., Tukuma nov., LV-3147