Smiltenes nov.

Atrasti 3649 uzņēmumi, tai skaitā KRISTIŅI, Alūksnes rajona Trapenes pagasta, ZS, ALKŠŅUPI, Valkas rajona Launkalnes pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
G, Ģ
L, Ļ
P
R
S, Š
T
V

KRISTIŅI, Alūksnes rajona Trapenes pagasta, ZS

"Kristiņi", Trapenes pag., Smiltenes nov., LV-4348

ALKŠŅUPI, Valkas rajona Launkalnes pagasta, ZS

Smiltenes nov., Launkalnes pag., "Alkšņupi"

Mikuži

"Upeskrasti", Trapenes pag., Smiltenes nov., LV-4348

LATVIJAS PIRTS SAVIENĪBA

"Jaunieviņas", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

PRIEDAINES, Raunas pagasta, ZS

Priežu iela 1, Rauna, Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

VECPŪĶI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Vecpūķi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

BALTVILKI, Raunas pagasta, ZS

"Dzērves", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

ReRadi

Cēsu iela 12, Rauna, Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

Kalna Briņģini, Smiltenes pagasta, ZS

"Kalna Briņģini", Smiltenes pag., Smiltenes nov., LV-4729

SILVA 15, Dzīvokļu īpašnieku biedrība

"Silva 15" – 5, Silva, Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729

Buki - Buciņi

Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729

AKMEŅKALNS 1, Valkas rajona Grundzāles pagasta, ZS

"Akmeņkalns", Vizla, Grundzāles pag., Smiltenes nov., LV-4713

VIDUSCEPĻI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Viduscepļi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

LIELKĻAVAIŠI, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Lielkļavaisi", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

VECCEPĻI, Valkas rajona Palsmanes, ZS

"Krīvi", Palsmane, Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724

JAUNSPRUGUĻI, Brantu pagasta M.Kalēja, ZS

Smiltenes nov., Brantu pag., "Jaunspruguļi"

Silva 3A, Dzīvokļu īpašnieku biedrība

"Silva 3A" – 16, Silva, Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729

IMANTAS, Valkas rajona Palsmanes pagasta, ZS

"Imantas", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724
+