Smiltenes nov.

Atrasti 3649 uzņēmumi, tai skaitā PUMPURI, Apes lauku teritorijas Marutas Veinbergas, ZS, LEJAS REMPI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
G, Ģ
L, Ļ
P
R
S, Š
T
V

PUMPURI, Apes lauku teritorijas Marutas Veinbergas, ZS

"Pumpuri", Apes pag., Smiltenes nov., LV-4337

LEJAS REMPI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS

"Lejas Rempi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

KALNAMEŽVĪRI, Alūksnes rajona Virešu pagasta, ZS

"Kalnamežvīri", Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355

MEŽVĪRI, Alūksnes rajona Virešu pagasta, ZS

"Mežvīri", Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355

VISLATVIJAS AIZSARGU ORGANIZĀCIJA

Daugavas iela 3 – 12, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729

SMILBEJA

"Kalbakas", Smiltenes pag., Smiltenes nov., LV-4729

STRAUTNIEKI, Valkas rajona Blomes pagasta, ZS

"Strautnieki", Blomes pag., Smiltenes nov., LV-4707

JAUNZEMI, Alūksnes rajona Gaujienas pagasta, ZS

"Jaunzemi", Gaujienas pag., Smiltenes nov., LV-4339

LAZDAS, Valkas rajona Bilskas pagasta Ingas Putirskas, ZS

"Lazdas", Bilskas pag., Smiltenes nov., LV-4706

UPESLĪČI, Valkas rajona Variņu pagasta, ZS

Smiltenes nov., Variņu pag., "Upeslīči"

DZIRNAVAS, Cēsu rajona Drustu pagasta Gavara, ZS

"Dzirnavas", Drustu pag., Smiltenes nov., LV-4132

SMILTNIEKI, Valkas rajona Blomes pagasta, ZS

"Smiltnieki", Blomes pag., Smiltenes nov., LV-4707

LEJAS-LIELĶIPI, Raunas pagasta, ZS

"Lejas Lielķipi", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

PURAINES, Raunas pagasta, ZS

"Puraines", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

LEJAS-SAVIEĻAS, Raunas pagasta, ZS

"Lejas Savieļas", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

IMURI, Cēsu rajona Raunas pagasta, ZS

"Imuri", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131

Jaunsilgaļi, Virešu pagasta, ZS

"Jaunsilgaļi", Virešu pag., Smiltenes nov., LV-4355

LIELLINDES, Valkas rajona Variņu pagasta, ZS

"Liellindes", Variņu pag., Smiltenes nov., LV-4726

LIEL-DĀMI, Launkalnes pagasta, ZS

"Lieldāmi", Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729

RĪBENES, Valkas rajona Bilskas pagasta, ZS

"Rībenes", Bilskas pag., Smiltenes nov., LV-4706
+