Ogres nov.
Atrasti 11515 uzņēmumi, tai skaitā Latvijas Kristīgās informācijas centrs, LIVSB Ogre un citi
Pilsētas
Pagasti
Latvijas Kristīgās informācijas centrs
Edgara Kauliņa aleja 5, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070
Zaķīši, Mednieku klubs
Rīgas iela 16, Līčupe, Mazozolu pag., Ogres nov., LV-5065
Jaunatnes Sporta Zirgu Klubs "Fortūna"
"Rezgaļi", Jumpravas pag., Ogres nov., LV-5022
Interešu klubs "GREEN HORSE"
"Birzītes", Tīnūži, Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015
ROKA, Biedrība bērnu, jauniešu un pieaugušo kultūras un sporta aktivitātēm
Egļu iela 8, Ķegums, Ogres nov., LV-5020
Zilokalnu nams 16, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Zilokalnu prospekts 16 – 1, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Mēness nams 13, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Mēness iela 13 – 9, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070
Ogres Bērnu un Jauniešu sporta atbalsta apvienība
Skolas iela 21, Ogre, Ogres nov., LV-5001
Mūsu Ģimene, sabiedriska organizācija
"Saulgoži 9", Birzgales pag., Ogres nov., LV-5033