Ķekavas nov.
Atrasti 6401 uzņēmumi, tai skaitā Vācu aitu suņu sporta centrs, Reto slimību izpētes fonds un citi
Pilsētas
Pagasti
Vācu aitu suņu sporta centrs
Liepziedu iela 23, Krogsils, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
Reto slimību izpētes fonds
Kļavu iela 10, Vimbukrogs, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123
Ķekavas novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība
Uzvaras prospekts 1A, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128
Arodbiedrība "Kultūrvide"
Pļavu iela 10, Odukalns, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123
Koris MAGONE
Zeltozola iela 30 – 2, Katlakalns, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
Tehniskās jaunrades nama ANNAS 2 atbalsta biedrība
Rāmavas iela 23 – 18, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
Līgotāji, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
"Līgotāji" – 2, Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125
Līkop, Biedrība
Debess iela 9, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111
Latvijas Dermaskopijas biedrība
"Duducīši", Daugmale, Daugmales pag., Ķekavas nov., LV-2124