Dobeles nov.
Atrasti 5173 uzņēmumi, tai skaitā VĀLODZES, Ozola, ZS, UPENIEKI, Staņas, ZS un citi
Pilsētas
Pagasti
A, Ā
B
D
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
T
U, Ū
V
Z, Ž
KANTĀTE, Bezdelīgas ražošanas uzņēmums
Meža prospekts 2 – 26, Dobele, Dobeles nov., LV-3701
GARDENES CIEMA VASARSVĒTKU DRAUDZE
Priežu iela 6, Gardene, Auru pag., Dobeles nov., LV-3701
LATVIJAS EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀS BAZNĪCAS PENKULES DRAUDZE
"Ķesteri", Penkule, Penkules pag., Dobeles nov., LV-3725
LEJASSTRAZDU VASARSVĒTKU DRAUDZE "ATMODA"
Dobeles nov., Dobeles pag., Lejasstrazdi
"Skolas 1A dzīvokļu īpašnieku biedrība"
Skolas iela 1A – 12, Kaķenieki, Annenieku pag., Dobeles nov., LV-3718
Ķemeru nacionālā parka īpašnieku biedrība
"Mežsarmas", Jaunbērzes pag., Dobeles nov., LV-3717