Bauskas nov.

Atrasti 7675 uzņēmumi, tai skaitā ARKAS, Ločmeļa Aivara, ZS, AUZAIŅI, Dzidras Kloniņas, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

B
C, Č
D
G, Ģ
I, Ī
K, Ķ
M
R
S, Š
V

ARKAS, Ločmeļa Aivara, ZS

"Arkas", Rītausmas, Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901

AUZAIŅI, Dzidras Kloniņas, ZS

Bauskas nov., Codes pag., "Auzaiņi"

EMĪLIJA, Aizkraukles rajona Gintovta, IU

"Avenes", Taurkalne, Valles pag., Bauskas nov., LV-5106

Pirmais solis, Kalniņas Laimas Bauskas rajona, IU

"Mūrnieki", Pamūša, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

MARLĒNA, Vanagas individuālais tirdzniecības uzņēmums

Bērzu iela 2, Rītausmas, Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901

ZEMENĪTE, Kuzmas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums

Pārupes iela 7A – 19, Bauska, Bauskas nov., LV-3901

Mednieku klubs Krīči

"Kristāli", Valles pag., Bauskas nov., LV-5106

MEDSŪNAS, Vecumnieku pagasta, ZS

"Pūpoliņi", Vecsaules pag., Bauskas nov., LV-3932

MĒMELĪTE Aizkraukles rajonā, Turka, IU

"Irbes", Kurmene, Kurmenes pag., Bauskas nov., LV-5115

RŪTIŅŠ & DĒLI, G.Rūtiņa, IU

Uzvaras iela 13 – 20, Uzvara, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

ZADEIKAS, ZS

"Zadeikas", Rundāles pag., Bauskas nov., LV-3901

BĀLIŅI, Polmaņa Edgara Īslīces pagasta, ZS

Rudzu iela 13, Bauska, Bauskas nov., LV-3901

SILAVAS, Rundāles novada Rundāles pagasta, ZS

"Silavas", Ziedoņi, Rundāles pag., Bauskas nov., LV-3901

CĀĻI, Codes pagasta, ZS

"Cāļi", Code, Codes pag., Bauskas nov., LV-3910

VECVAGARI, Lailas Narkevicas, ZS

Saules iela 2, Misa, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3906

VANGAĻI, Bauskas rajona Gailīšu pagasta, ZS

Liepu iela 18, Uzvara, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

LIEPZEMES, Bauskas rajona Rundāles pagasta Intas Baltgalves, ZS

Salātu iela 16 k-2 – 21, Bauska, Bauskas nov., LV-3901

JAUNKALĒJI, Deģes-Groskopas Iritas Īslīces pagasta, ZS

"Kalēji", Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3914

OZOLI, Bauskas rajona Vecumnieku pagasta, ZS

Bauskas nov., Vecumnieku pag., "Ozoli"
+