Balvu nov.

Atrasti 3202 uzņēmumi, tai skaitā BALTROŽI, Šķilbēnu pagasta, ZS, STIEBRIŅI, Vīksnas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

BALTROŽI, Šķilbēnu pagasta, ZS

"Baltroži", Vilkova, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

STIEBRIŅI, Vīksnas pagasta, ZS

"Stiebriņi", Čāgas, Vīksnas pag., Balvu nov., LV-4580

Tikai Tev

Ezera iela 16 – 40, Balvi, Balvu nov., LV-4501

PASPĀRNE, JAUNIEŠU BIEDRĪBA

Balvu nov., Medņevas pag., Semenova, "Pienenes"

PĒRKONI, Rugāju pagasta, ZS

"Pērkoni", Rugāju pag., Balvu nov., LV-4570

ŽĪGURI, Mednieku-makšķernieku klubs

"Grantiņi", Sils, Susāju pag., Balvu nov., LV-4584

PILIGRIM, Balvu rajona daudznozaru, IU

Brīvības iela 64 – 11, Balvi, Balvu nov., LV-4501

STRAUJUPE, Šķilbēnu pagasta, ZS

"Straujupe", Bākarova, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

DRUVA, Bērzpils pagasta, ZS

Balvu nov., Bērzpils pag., Beļauski, "Druva"

SAULĪTES, Rugāju pagasta, ZS

Balvu nov., Rugāju pag., Egļusala, "Saulītes"

Andrakalns

Balvu iela 15, Kubuli, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566

Nordeki, Balvu pagasta, ZS

"Nordeki" – 1, Kārklinieki, Balvu pag., Balvu nov., LV-4561

Jāņu mājas, Šķilbēnu pagasta, ZS

"Jāņu mājas", Lejastači, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

CĪRULĪŠI, Klubs

"Cīrulīši", Tepenīca, Susāju pag., Balvu nov., LV-4583

PĒRKONI, Balvu rajona Vecumu pagasta, ZS

"Pērkoni", Indriči, Vecumu pag., Balvu nov., LV-4585

ZVEJNIEKI, Medņevas pagasta, ZS

"Zvejnieki", Loduma, Medņevas pag., Balvu nov., LV-4586

LAZDAS, Kubuļu pagasta, ZS

"Lazdas", Steķintava, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4501

GOBAS, Vīksnas pagasta, ZS

"Gobas", Zaļmežnieki, Vīksnas pag., Balvu nov., LV-4580

Gudrības ceļš, SIA

"Kubuli 207", Steķintava, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4501

Anneles zeme, SIA

"Janki", Zeļči, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587
+