Balvu nov.
Atrasti 3202 uzņēmumi, tai skaitā SAVI, Biedrība Balvu novada attīstības veicināšanai, Guņkurs un citi
Pilsētas
Pagasti
SAVI, Biedrība Balvu novada attīstības veicināšanai
Brīvības iela 48, Balvi, Balvu nov., LV-4501
STIGLĀNI, Balvu rajona Medņevas pagasta, ZS
"Stiglāni", Kangari, Medņevas pag., Balvu nov., LV-4587
KURMENE, Kooperatīvā sabiedrība
"Ķērpji", Rugāji, Rugāju pag., Balvu nov., LV-4570
Eglainīte, Radošās sadarbības centrs
Skolas iela 3, Benislava, Lazdukalna pag., Balvu nov., LV-4577
Balvu karate klubs
"Rubeņi", Dzeņulauza, Balvu pag., Balvu nov., LV-4561
RĀTNIEKI, Susāju pagasta, ZS
"Rātnieki", Vonagova, Susāju pag., Balvu nov., LV-4583
BALVU VILKI, FUTBOLA KLUBS
Brīvības iela 68 – 8, Balvi, Balvu nov., LV-4501
Dzērvenīte, Bērzpils pagasta sieviešu biedrība
Dārza iela 27, Bērzpils, Bērzpils pag., Balvu nov., LV-4576