Valmieras nov.
Atrasti 10486 uzņēmumi, tai skaitā Lejas Tulpes, Kocēnu pagasta, ZS, Krustakalns, Briežuciema pagasta zemnieka saimniecība un citi
Pilsētas
Pagasti
B
D
E, Ē
I, Ī
J
K, Ķ
L, Ļ
M
N, Ņ
P
R
S, Š
T
V
Z, Ž
Lejas Tulpes, Kocēnu pagasta, ZS
"Lejas Tulpes", Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4220
Krustakalns, Briežuciema pagasta zemnieka saimniecība
"Stimpari", Brenguļu pag., Valmieras nov., LV-4245
Kalnozoli, Vaidavas pagasta, ZS
"Kaulēni", Vaidavas pag., Valmieras nov., LV-4227
Robežnieki, Ēveles pagasta, ZS
"Robežnieki", Ēveles pag., Valmieras nov., LV-4712
JAUNTONTES, Lodes pagasta, ZS
Liepu iela 15 – 9, Rūjiena, Valmieras nov., LV-4240
DĒĻAS, A.Ješkina individuālā firma
Valmieras iela 11, Rencēni, Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232
Gādīgās rokas, Biedrība
"Kalnmaļi", Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232
LAPAIŅI, Burtnieku pagasta Raivja Bezdelīgas zemnieka saimniecība
"Lapaiņi", Burtnieku pag., Valmieras nov., LV-4206
MAZDZĒRVĪTES, Valmieras rajona Kocēnu pagasta, ZS
"Mazdzērvītes", Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4220
KALNKOŅI, Valmieras rajona Ķoņu pagasta, ZS
"Kalnkoņi", Ķoņu pag., Valmieras nov., LV-4247
TK CRAFT, SIA
Imanta iela 9 – 26, Zilaiskalns, Zilākalna pag., Valmieras nov., LV-4222
Vidzemes kultūras un mākslas biedrība HARITAS
Rīgas iela 10, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Valmieras futbola klubs
Sporta iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
PĪŅI, Valmieras rajona Vecates pagasta, ZS
"Pīņi", Vecates pag., Valmieras nov., LV-4211