Talsu nov.

Atrasti 6820 uzņēmumi, tai skaitā JUTA, Freimanes Sabiles, IU, POLS, E.Heinrihsona, IU un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
G, Ģ
I, Ī
K, Ķ
L, Ļ
M
R
S, Š
V

JUTA, Freimanes Sabiles, IU

Pilskalna iela 1, Sabile, Talsu nov., LV-3294

POLS, E.Heinrihsona, IU

Andreja Pumpura iela 2 – 10, Talsi, Talsu nov., LV-3201

KONKURENTS, U.MIERIŅA, IU

"Iesalnieki", Virbu pag., Talsu nov., LV-3292

MIKUS PLUS, H.Medņa, IU

"Eņģeļciems", Virbu pag., Talsu nov., LV-3292

DĀRTE MB, Māra Blumbaha, IU

"Dārtes", Vandzenes pag., Talsu nov., LV-3281

Gibovska serviss, J.Gibovska Rojas, IU

Vēžu iela 1, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264

Mazirbes Kalēji, Edgara Avotiņa Mazirbes, IU

"Kalēji", Mazirbe, Kolkas pag., Talsu nov., LV-3275

SARMAS, Suhameņukas Rojas pagasta, IU

"Sarmas" – 6, Rude, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264

VIKTORIJA-S, Bernānes Talsu, IU

Akas iela 2 – 1, Talsi, Talsu nov., LV-3201

Talsu KLEMENČA, IU

Vīksnas iela 14, Talsi, Talsu nov., LV-3201

LIEPA, Rasmanes, IU

Brīvības iela 9, Stende, Talsu nov., LV-3257

GITA, Kļaviņas, IU

Talsu nov., Vandzenes pag., Vandzene, "Tulpes"

REIDS, V.Ozoliņa, IU

Torņa iela 5 – 47, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264

MEŽROZE, Gegernieka, IU

"Mežlejas", Kaltene, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264

Ivetas Miltas, IU

"Ķeģi", Pāce, Dundagas pag., Talsu nov., LV-3270

TVINKO, E.Ekeres, IU

"Kaņķumi", Anstrupe, Dundagas pag., Talsu nov., LV-3270

SILBROŽI, A.Voldemāres, IU

Priežu iela 31, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264

GLORIJA RZ, R.Zabolocka Talsu rajona, IU

"Lācīši", Balgales pag., Talsu nov., LV-3287

I.J.R., I.Raines Talsos, IU

Noliktavas iela 3, Talsi, Talsu nov., LV-3201

Vienība 2, Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība

Brīvības iela 3, Dundaga, Dundagas pag., Talsu nov., LV-3270
+