Saldus nov.
Atrasti 6022 uzņēmumi, tai skaitā Ezeres makšķernieku klubs, Kuldīgas iela 19 un citi
Pilsētas
Pagasti
B
C, Č
E, Ē
G, Ģ
J
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
R
S, Š
V
Z, Ž
Ezeres makšķernieku klubs
Centra iela 4, Ezere, Ezeres pag., Saldus nov., LV-3891
Saldus tenisa klubs
Kalnsētas iela 29 – 9, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Virves vilkšanas klubs "Novadnieki"
Striķu iela 114, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Miera iela 10, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Miera iela 10 – 2, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Rožupe, Biedrība
Kalnu iela 2, Kalni, Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898