Saldus nov.
Atrasti 5990 uzņēmumi, tai skaitā BĀLIŅI, Saldus rajona Novadnieku pagasta, ZS, MEŽABITES, Saldus rajona Pampāļu pagasta, ZS un citi
Pilsētas
Pagasti
B
C, Č
E, Ē
G, Ģ
J
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
R
S, Š
V
Z, Ž
BĀLIŅI, Saldus rajona Novadnieku pagasta, ZS
"Bāliņi", Novadnieku pag., Saldus nov., LV-3801
MEŽABITES, Saldus rajona Pampāļu pagasta, ZS
Saldus nov., Pampāļu pag., "Mežabites"
LEJASPLĀŅI, Saldus rajona Jaunlutriņu pagasta, ZS
Saldus nov., Jaunlutriņu pag., "Lejasplāņi"
SĪĻI, Saldus rajona Vadakstes pagasata, ZS
"Sīļi", Vadakstes pag., Saldus nov., LV-3895
JAUNSVITES, Saldus rajona Jaunlutriņu pagasta, ZS
Saldus nov., Jaunlutriņu pag., "Jaunsvites"
ATVASES, Saldus rajona Nīgrandes pagasta, ZS
"Atvases", Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898
ROŽKALNI, Saldus rajona Šķēdes pagasta, ZS
"Rožkalni", Šķēdes pag., Saldus nov., LV-3875
GROBIŅAS, Saldus rajona Šķēdes pagasta, ZS
Saldus nov., Šķēdes pag., Sārcene, "Grobiņas"
GRIEZES DZIRNAVAS, Saldus rajona Nīgrandes pagasta, ZS
"Griezes Dzirnavas", Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898
ĶIRMAS, Saldus rajona Ezeres pagasta, ZS
"Ķirmas", Ezeres pag., Saldus nov., LV-3891
UPENIEKI, Saldus rajona Zirņu pagasta, ZS
"Upenieki", Zirņu pag., Saldus nov., LV-3853
APŠUKALNI, Saldus rajona Jaunlutriņu pagasta, ZS
Saldus nov., Jaunlutriņu pag., "Apšukalni"
VENTAS, Saldus rajona Šķēdes pagasta, ZS
"Ventas", Šķēdes pag., Saldus nov., LV-3875
OZOLIŅI, Saldus rajona Šķēdes pagasta, ZS
"Ozoliņi", Šķēdes pag., Saldus nov., LV-3875
BALOŽI, Saldus rajona Novadnieku pagasta, ZS
"Baloži", Novadnieku pag., Saldus nov., LV-3880
IĻJĒNI, Saldus rajona Šķēdes pagasta, ZS
"Iļjēni", Šķēdes pag., Saldus nov., LV-3875