Saldus nov.
Atrasti 6028 uzņēmumi, tai skaitā BĀLIŅI, Saldus rajona Kursīšu pagasta, ZS, BALKI, Saldus rajona Nīgrandes pagasta, ZS un citi
Pilsētas
Pagasti
B
C, Č
E, Ē
G, Ģ
J
K, Ķ
L, Ļ
N, Ņ
P
R
S, Š
V
Z, Ž
BĀLIŅI, Saldus rajona Kursīšu pagasta, ZS
"Bāliņi", Kursīšu pag., Saldus nov., LV-3890
BALKI, Saldus rajona Nīgrandes pagasta, ZS
"Balki", Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3899
BALOŽI, Saldus rajona Kursīšu pagasta, ZS
"Baloži", Kursīšu pag., Saldus nov., LV-3890
Blaumaņa 12, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Blaumaņa iela 12 – 5, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Blaumaņa 4a, Dzīvokļu īpašnieku biedrība
Blaumaņa iela 4A – 3, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Betula Baltica, SIA
"Rozes" – 3, Šķēde, Šķēdes pag., Saldus nov., LV-3875
Birzītes 1, Blīdenes pagasta, ZS
"Birzītes", Blīdenes pag., Saldus nov., LV-3852
BIRZĪTES, Saldus rajona Blīdenes pagasta, ZS
Saldus nov., Blīdenes pag., "Birzītes"
BIRZĪTES, Saldus rajona Nīgrandes pagasta, ZS
"Birzītes", Nīgrande, Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3899
BIRZES, Saldus rajona Vadakstes pagasta, ZS
"Birzes", Vadakstes pag., Saldus nov., LV-3895