Balvu nov.

Atrasti 3218 uzņēmumi, tai skaitā DRAVAS, Balvu rajona, ZS, KĻAVIŅI, Vectilžas pagasta, ZS un citi

Pilsētas

Pagasti

DRAVAS, Balvu rajona, ZS

Balvu rajons, Bērzkalnes pagasts, "Dravas"

KĻAVIŅI, Vectilžas pagasta, ZS

Balvu rajons, Vectilžas pagasts, "Kļaviņi"

SKAIDRĪŠI, Kubuļu pagasta, ZS

Balvu rajons, Kubuļu pagasts, "Skaidrīši"

UPETNIEKI, Bērzpils pagasts, ZS

Balvu rajons, Bērzpils pagasts, "Upetnieki"

VOD, SIA

Balvu nov., Balvi, Stacijas iela 34

IRBĪTES, Medņevas pagasta, ZS

Viļakas nov., Medņevas pag., Viduči

NOKSI, SIA

"Upessalas", Lazdukalna pag., Balvu nov., LV-4577

JĀŅI, Balvu rajona Bērzkalnes pagasta, ZS

Balvu iela 6 – 8, Bērzkalne, Bērzkalnes pag., Balvu nov., LV-4590

Cīrulēni, Kubulu pagasta, ZS

Skolas iela 8 – 1, Kubuli, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566

Akācijas, Bērzpils pagasta zemnieka saimniecība

"Nektāres", Lazdukalna pag., Balvu nov., LV-4577

MAVGIF, SIA

Kudrevas iela 3, Upīte, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

BIMOTA.LV, SIA

Kudrevas iela 3, Upīte, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

DIAL Consulting, SIA

"Boncāni", Boncāni, Baltinavas pag., Balvu nov., LV-4594

G PLUS, Balvu rajona Z.Gaspažiņas daudznozaru, IU

Kurmenes iela 56, Rugāji, Rugāju pag., Balvu nov., LV-4570

Gartner, SIA

"Avenes", Apšova, Baltinavas pag., Balvu nov., LV-4594

AUTO AA, SIA

Ezera iela 28 – 33, Balvi, Balvu nov., LV-4501

BASTETA, SIA

Balvu nov., Balvi, Pļavu iela 9

Etsen, SIA

"Bērziņi", Reči, Balvu pag., Balvu nov., LV-4561

KATLEŠI, Balvu rajona E.Makarova, IU

"Katleši", Žīguru pag., Balvu nov., LV-4584
+