Augšdaugavas nov.
Atrasti 3965 uzņēmumi, tai skaitā MK AMBEĻI 2, R.E.M Boxing club, Ilūkste un citi
Pilsētas
Pagasti
A, Ā
B
D
E, Ē
K, Ķ
L, Ļ
M
N, Ņ
P
S, Š
T
V
R.E.M Boxing club, Ilūkste
Parka iela 9 – 2, Pilskalne, Pilskalnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5447
PILSKALNES SOLIS RĪTDIENAI
"Ziediņi", Pilskalnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5447
Medumi, Mednieku kolektīvs
"Ausekļi 3", Vasariški, Medumu pag., Augšdaugavas nov., LV-5460
Savai skolai Vabolē
"Mazā skola", Vabole, Vaboles pag., Augšdaugavas nov., LV-5477
Mednieku biedrība "DEBRI"
"Apiņi 4", Maskovskaja, Višķu pag., Augšdaugavas nov., LV-5481
Salienas nams
Centrāles iela 15 – 11, Saliena, Salienas pag., Augšdaugavas nov., LV-5469
Kalkūnes pitons
Jubilejas iela 2, Kalkūni, Kalkūnes pag., Augšdaugavas nov., LV-5449
Paaudžu iedvesma
Oktobra iela 2A, Tabore, Tabores pag., Augšdaugavas nov., LV-5465
Latgales ārsts
18. novembra iela 396 – 17, Vecstropi, Naujenes pag., Augšdaugavas nov., LV-5413
Tilts, Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība
Lielā iela 35, Kalupe, Kalupes pag., Augšdaugavas nov., LV-5450
Demenes stariņi, Demenes pagasta jauniešu biedrība
Briģenes iela 3 – 1, Demene, Demenes pag., Augšdaugavas nov., LV-5442
Červonka
"Červonkas pils", Červonka, Vecsalienas pag., Augšdaugavas nov., LV-5465
Lapas, Mednieku Klubs
"Lapas", Deiķi-Brenči, Višķu pag., Augšdaugavas nov., LV-5481