Aizkraukles nov.

Atrasti 5155 uzņēmumi, tai skaitā Mazā taka, Futbola klubs "Veina" un citi

Pilsētas

Pagasti

A, Ā
B
D
I, Ī
J
K, Ķ
M
N, Ņ
P
S, Š
V
Z, Ž

Mazā taka

Rožu iela 1, Koknese, Aizkraukles nov., LV-5113

Futbola klubs "Veina"

Lāčplēša iela 12 – 51, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101

LATVIAN MARTIAL ARTS CONFEDERATION

Lāčplēša iela 15 – 26, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101

Grumata

Vērenes iela 1, Koknese, Aizkraukles nov., LV-5113

MUCENIEKI PĒTERI, Aizkraukles pagasta, ZS

"Mucenieki Pēteri", Aizkraukles pag., Aizkraukles nov., LV-5101

ROBEŽNIEKI, Daudzeses pagasta B.Nagles, ZS

"Robežnieki", Daudzeses pag., Aizkraukles nov., LV-5111

CERIŅI, Aizkraukles rajona Vietalvas pagasta, ZS

"Ceriņi", Vietalvas pag., Aizkraukles nov., LV-5109

MIEZĪŠI, Aizkraukles rajona Jaunjelgavas pilsētas, ZS

Aizkraukles nov., Jaunjelgavas pag., "Miezīši"

KLĒTNIEKI, Jaunjelgavas pilsētas M.Līcīša, ZS

Aizkraukles nov., Jaunjelgavas pag., "Klētnieki"

ROŽKALNI, Daudzeses pagasta M.Ozola, ZS

"Rožkalni", Daudzeses pag., Aizkraukles nov., LV-5111

ZVEJNIEKI, Jaunjelgavas pilsētas V.Jesmīnes, ZS

Aizkraukles nov., Jaunjelgavas pag., "Zvejnieki"

KALNIEŠI, Klintaines pagasta M.Bērziņas, ZS

"Kalnieši", Klintaines pag., Aizkraukles nov., LV-5129

AIZPURVES, Klintaines pagasta A.Kačkaines, ZS

"Aizpurves", Klintaines pag., Aizkraukles nov., LV-5129

MULDAVAS, Daudzeses pagasta A.Feldmaņa, ZS

Aizkraukles nov., Daudzeses pag., Daudzeva, "Muldavas"

OZOLNIEKI, Seces pagasta V.Spurītes, ZS

Aizkraukles nov., Seces pag., "Ozolnieki"

SILMAČI R, Skrīveru pagasta, ZS

"Silmači", Skrīveru pag., Aizkraukles nov., LV-5125

LAIMIŅI, Kokneses ciemata I.Skudras, ZS

"Laimiņi", Kokneses pag., Aizkraukles nov., LV-5113

JAUNKAĶI, Daudzeses pagasta J.Dadzīša, ZS

"Jaunkaķi", Daudzeses pag., Aizkraukles nov., LV-5111

SILIŅI, Aiviekstes pagasta M.Lejiņa, ZS

"Siliņi", Aiviekstes pag., Aizkraukles nov., LV-5120

PLATKĀJI, Mazzalves pagasta A.Balodītes, ZS

Aizkraukles nov., Mazzalves pag., "Platkāji"
+