Rīga, 26. jūn., LETA. Degvielas tirgotājs SIA "Neste Latvija" Rīgā atklājis automatizētu automazgātavu "Neste Easy Wash" Vienības gatvē, aģentūru LETA informēja "Neste Latvija" pārstāvji.
Uzņēmuma pārstāvji investīcijas automazgātavas izveidē aģentūrai LETA neatklāja.
Šī ir ceturtā "Neste Easy Wash" automazgātava Rīgā.
Pirmo "Neste Easy Wash" automazgātavu uzņēmums atklāja pērn aprīlī Lubānas ielā, Rīgā, otro - pērn jūnijā Krasta ielā, Rīgā, bet trešo - pērn oktobrī Ventspilī.
Automazgātavā uzstādīta arī ūdens attīrīšanas un recirkulācijas sistēma, kas ļauj atkārtoti izmantot vidēji 70% no mazgāšanas procesā izmantotā ūdens.
Izmantojot "Neste Easy Wash", klientiem nav nepieciešams izkāpt no automašīnas - piekļuve automazgātavai un norēķini tiek veikti, izmantojot "Neste" mobilo lietotni, kurai var piesaistīt gan bankas karti, gan "Neste" privātpersonu klienta karti.
Jau ziņots, ka "Neste Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 447,787 miljoni eiro, kas ir par 4,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 32,8% - līdz 7,705 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums "Neste Latvija" reģistrēts 1993. gadā, un tā pamatkapitāls ir 15,03 miljoni eiro. "Neste Latvija" īpašnieks ir Somijas "Neste". Pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem, 2025. gadā "Neste Latvija" bija lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā.
Rīgā atklāta "Neste Easy Wash" automazgātava Vienības gatvē
LETA 26.06.2026
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...