Rīga, 1. jūn., LETA. Jumtu segumu ražotāja SIA "Balex Metal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,132 miljoni eiro, kas ir par 5,4% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 90,9% un sasniedza 160 845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Balex Metal" pērn ir sakārtojusi izejmateriālu piegādes ķēdes un optimizējusi izejmateriālu un preču noliktavu atlikumus, kas ļāva samazināt ražošanas pašizmaksu.
Uzņēmuma vadība skaidro, ka neto peļņa ir izveidojusies kopēja būvniecības industrijas, tirgus pieprasījuma un izejvielu cenu svārstību rezultātā.
Vadība uzskata, ka pērn karš Ukrainā un kopējā ekonomiskā nestabilitāte joprojām būtiski ietekmē "Balex Metal" darbību. Pērn kompānija ir saskārusies ar būtiskiem riskiem un neskaidriem apstākļiem saistībā ar izejmateriālu izmaksām un pieprasījuma svārstībām.
Vadības ziņojumā teikts, ka 2026. gada laikā "Balex Metal" nav paredzētas būtiskas investīcijas piedāvāto produktu klāsta palielināšanai un procesu modernizēšanai. "Balex Metal" turpinās strādāt vietējā noieta un Igaunijas tirgus paplašināšanā, kā arī strādās pie finanšu rādītāju uzlabošanas ar esošajiem resursiem.
"Balex Metal" apgrozījums 2024. gadā bija 9,655 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 84 239 eiro.
"Balex Metal" nodarbojas ar profilēto metāla jumtu segumu ražošanu, sendviča tipa paneļu tirdzniecību, jumta noteksistēmu, kā arī cita veida profilu un papildelementu tirdzniecību.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Polijas "Balex Metal". "Kingspan" grupai 2018. gada jūlijā nopērkot Polijas "Balex Metal", "Balex Metal" ir iekļauta "Kingspan" grupas sastāvā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 576 520 eiro.
Jumtu segumu ražotāja "Balex Metal" apgrozījums pērn samazinājies par 5,4%
LETA 01.06.2026
"Baložu komunālās saimniecības" siltumenerģijas tarifi no jūlija samazināsies par 5%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. SIA "Baložu komunālā saimniecība" siltumenerģijas tarifi no 1. jūlija samazināsies par 5%, liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšana
...
Spēļu attīstītāja un tirgotāja "Brain Games" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,6%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. Spēļu attīstītājs un tirgotājs SIA "Brain Games" pagājušajā gadā strādāja ar 4,759 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 25,9% - līdz 265 778 eiro, liecina informācija "F
...
Izdevniecības "Latvijas mediji" apgrozījums pērn pieaudzis par 2,6%
LETA 09.06.2026
Rīga, 9. jūn., LETA. Izdevniecība AS "Latvijas mediji" pagājušajā gadā strādāja ar 4 061 863 eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, tomēr uzņēmums gadu noslēdzis ar 21 897 eiro zaudējumiem pretēji peļņai 2024. gadā, liecina info
...