Rīga, 29. maijs, LETA. Kokmateriālu tirgotāja SIA "Belwood" pagājušajā gadā strādāja ar 20,709 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 60,8% - līdz 1,226 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka galvenais uzņēmuma ienākumu avots ir saražoto zāģmateriālu un palešu produkcijas realizācija.
Uzņēmuma vadība norāda, ka 2025. gadā īstenots projekts par saules elektrostacijas iekārtu uzstādīšanu, kura mērķis bija samazināt elektroenerģijas patēriņu no tīkla un ogļskābās gāzes emisijas. Projekta kopējās izmaksas bija 69 536 eiro, no kurām "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" finansējums bija 20 861 eiro.
Tāpat kompānijas vadība plāno modernizēt palešu ražotni un automatizēt darba procesus, kā arī īstenot darba drošības un vides aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību.
"Belwood" 2024. gadā strādāja ar 17,409 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 36,5% - līdz 762 522 eiro.
Kompānija "Belwood" reģistrēta 1999. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. "Belwood" kapitālā 59,9% pieder Beļģijas pilsonim Pīteram Alfrēdam Van Engelandam, savukārt 40,1% - Beļģijā reģistrētam uzņēmumam "Codan".
"Belwood" pamatdarbība ir zāģmateriālu tirdzniecība un palešu ražošana.
Kokmateriālu tirgotāja "Belwood" apgrozījums pērn palielinājies par 19%
LETA 29.05.2026
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...