Rīga, 23. apr., LETA. Papīrmalkas tirgotājs SIA "Rottneros Baltic" pagājušajā gadā strādāja ar 13,218 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 0,4% un bija 215 421 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2026. gadā būtiskas izmaiņas "Rottneros Baltic" darbībā nav plānotas.
Uzņēmuma pamatfunkcija joprojām ir "Rottneros" grupas uzņēmumu nodrošināšana ar nepieciešamajām izejvielām gadījumos, kad Zviedrijas vietējās piegādes ir nepietiekamas. Ņemot vērā augstās papīrmalkas un šķeldas cenas Latvijas tirgū, apjomu pieaugums piegādēm grupas uzņēmumiem nav prognozējams.
2024. gadā "Rottneros Baltic" strādāja ar 15,447 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 39,6% un bija 216 249 eiro.
Kompānija "Rottneros Baltic" reģistrēta 1994. gadā, un tās pamatkapitāls ir 40 500 eiro. "Rottneros Baltic" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums "Rottneros".
Papīrmalkas tirgotāja "Rottneros Baltic" apgrozījums pērn samazinājies par 14,4%
LETA 23.04.2026
Ādažos sāks remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Šodien Ādažos plānots sākt remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu.
Kā ziņots, sākotnēji tika plānots, ka remonts sāksies 27. aprīlī, taču labvēlīgu laika apstākļu dēļ tilta remonts tiks sākts šodien.
Remonta laik
...
Biržā iekļaus "Eleving Group" papildu akcijas
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā šodien iekļaus nebanku kreditētāja "Eleving Group" papildu akcijas, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tiks iekļautas 204 314 akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 0,01 eiro. Akciju papi
...
"AJ Power": Pašlaik grūti iztēloties dabasgāzes cenu drīzu atgriešanos pirmskrīzes līmenī
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Pašlaik ir grūti iztēloties scenāriju, kurā dabasgāzes cenas tuvākajā laikā atgriežas līmenī, kāds bija pirms karadarbības sākuma Irānā un Hormuza šauruma bloķēšanas, taču arī apgalvojumi par to, ka nākamajā apkures sezonā apkur
...